Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rose of Kali Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Rose of Kali Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Rose of Kali marki Neil Morris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose of Kali został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Neil Morris. Nutami głowy są róża i gruszka; nutą serca jest róża z taif; nutami bazy są francuskie labdanum, kadzidło, benzoes, mirra, agar (oud), paczula, meksykańska czekolada i piżmo.

Róża Gruszka

Róża z Taif

Francuskie labdanum Kadzidło Benzoes Mirra Agar (oud) Paczula Meksykańska czekolada Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose of Kali by Neil Morris.

Rose of Kali Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neil Morris Rose of Kali, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neil Morris Rose of Kali, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose of Kali marki Neil Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose of Kali marki Neil Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Versace Crystal Noir Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Giorgio Armani Onde Extase Penhaligon`s Cornubia Ellie Perfume Ellie Nuit Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Shiseido Zen Concentrated Ayala Moriel Tamya Molinard Ecoute Moi Amanda Lepore Amanda