Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Me Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Me Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Me marki Neil Morris to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Me został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Neil Morris. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, czarna porzeczka, bergamotka, geranium, drzewo różane, figa, piżmo, dąb, benzoes, wanilia i paczula.

Mandarynka Czarna porzeczka Bergamotka Geranium Drzewo różane Figa Piżmo Dąb Benzoes Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Me by Neil Morris.

Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neil Morris Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neil Morris Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Me marki Neil Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Me marki Neil Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Io Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon s.Oliver s.Oliver City Beach Woman Avon Dreamlife Bouquet Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Donna Karan DKNY Summer 2008 Byredo Pulp Bill Blass Couture 1 Gres Cabotine Rose John Richmond John Richmond Eau de Parfum Thymes Coco Monoi Hugo Boss Boss Orange Sunset