Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Intimate Vanilla Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Intimate Vanilla Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Intimate Vanilla marki Neil Morris to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Intimate Vanilla został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Neil Morris. Nutami głowy są lotos i bergamotka; nutami serca są jaśmin i zielona herbata; nutami bazy są piżmo, ambra, kadzidło, wanilia i madagaskarska wanilia.

Lotos Bergamotka

Jaśmin Zielona herbata

Piżmo Ambra Kadzidło Wanilia Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intimate Vanilla by Neil Morris.

Intimate Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neil Morris Intimate Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neil Morris Intimate Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intimate Vanilla marki Neil Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intimate Vanilla marki Neil Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Secret Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Demeter Fragrance Apple Pie Montale Boise Vanille Demeter Fragrance Never Lonely Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Carol`s Daughter Almond Cookie Pacifica Indian Coconut Nectar Lush American Cream Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene