Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Intimate Vanilla Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Intimate Vanilla Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Intimate Vanilla marki Neil Morris to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Intimate Vanilla został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Neil Morris. Nutami głowy są lotos i bergamotka; nutami serca są jaśmin i zielona herbata; nutami bazy są piżmo, ambra, kadzidło, wanilia i madagaskarska wanilia.

Lotos Bergamotka

Jaśmin Zielona herbata

Piżmo Ambra Kadzidło Wanilia Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intimate Vanilla by Neil Morris.

Intimate Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neil Morris Intimate Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neil Morris Intimate Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intimate Vanilla marki Neil Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intimate Vanilla marki Neil Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Montblanc Présence d'une femme Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Demeter Fragrance HOTKISS Sweet Talker Hermes Hermessence Vanille Galante Worth Courtesan Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Parfume de Vanille Cherry Vanilla Carolina Herrera 212 VIP Hilde Soliani Vani Choc Galimard Canaica