Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gotham Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Gotham Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Gotham Neil Morris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gotham Neil Morris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gotham marki Neil Morris to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gotham został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Neil Morris. Nutami głowy są yuzu i pieprz; nutami serca są róża i narcyz; nutami bazy są ambra, mirra, skóra i francuskie labdanum.

Yuzu Pieprz

Róża Narcyz

Ambra Mirra Skóra Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gotham by Neil Morris.

Gotham Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neil Morris Gotham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neil Morris Gotham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gotham marki Neil Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gotham marki Neil Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancaster Aquazur Al-Rehab Al Fakhamah Max Mara Le Parfum Keiko Mecheri Peau de Peche Lentheric Tweed Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Le Labo Aldehyde 44 Dallas Bruno Acampora Sballo Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Sprezzatura 707 Dolce Amoretto La Bouquetiere Desir Absolu