Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Aegean Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

Aegean Neil Morris dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Aegean Neil Morris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aegean Neil Morris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aegean marki Neil Morris to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Neil Morris. Nutami głowy są mandarynka i bazylia; nutami serca są lawenda i pigwa; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes i piżmo.

Mandarynka Bazylia

Lawenda Pigwa

Drzewo sandałowe Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aegean by Neil Morris.

Aegean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Neil Morris Aegean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Neil Morris Aegean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aegean marki Neil Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aegean marki Neil Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Calvin Klein Ck One Graffiti Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea L`Erbolario Rugiada d`Oriente Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Jo Malone Pomegranate Noir Morgane le Fay Green Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure Demeter Fragrance Sex on the Beach Demeter Fragrance Fuzzy Navel Love & Toast Clementine Crush La Bouquetiere Ambre et Mure