Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh dla kobiet

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh dla kobiet

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh dla kobiet Zdjęcia

Desert Rose marki Ne`emah For Fragrance & Oudh to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Desert Rose został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mohammed Neemah. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża.

Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desert Rose by Ne`emah For Fragrance & Oudh.

Desert Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ne`emah For Fragrance & Oudh Desert Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ne`emah For Fragrance & Oudh Desert Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desert Rose marki Ne`emah For Fragrance & Oudh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desert Rose marki Ne`emah For Fragrance & Oudh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Annayake Matsuri Celine Dion Enchanting Matthew Williamson Matthew Williamson Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Annayake Miyabi Woman Chopard Brilliant Wish Atkinsons Jais O Boticario Floratta Ruby Romane Vida Wild Lotus Brut Parfums Prestige Feminin Exotique