Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh dla kobiet

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh dla kobiet

Desert Rose Ne`emah For Fragrance & Oudh dla kobiet Zdjęcia

Desert Rose marki Ne`emah For Fragrance & Oudh to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Desert Rose został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mohammed Neemah. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża.

Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desert Rose by Ne`emah For Fragrance & Oudh.

Desert Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ne`emah For Fragrance & Oudh Desert Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ne`emah For Fragrance & Oudh Desert Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desert Rose marki Ne`emah For Fragrance & Oudh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desert Rose marki Ne`emah For Fragrance & Oudh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Salvador Dali Purplelips Mauboussin Histoire d`Eau The Body Shop Neroli Jasmin Etro Heliotrope Slava Zaitsev Nikita Fred Hayman 273 Rodeo Drive Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Ayala Moriel Moon Breath JoAnne Bassett Contessa Givenchy Play For Her Intense Jeanne Arthes Love Generation Rock