Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Tu Nazareno Gabrielli dla kobiet

Tu Nazareno Gabrielli dla kobiet

Tu marki Nazareno Gabrielli to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Tu został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są imbir, kardamon i mandarynka; nutami serca są jaśmin, bambus, frezja, róża, piwonia i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i wanilia.

Imbir Kardamon Mandarynka

Jaśmin Bambus Frezja Róża Piwonia Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tu by Nazareno Gabrielli.

Tu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nazareno Gabrielli Tu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nazareno Gabrielli Tu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tu marki Nazareno Gabrielli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tu marki Nazareno Gabrielli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sport for Men Laura Biagiotti Tempore Uomo S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Mustang Mustang Calvin Klein Man Baldessarini Del Mar Marbella Edition Zirh Ikon Indult Reve En Cuir April Aromatics Root Chakra Oil O Boticario Egeo Dolce Profumi di Pantelleria Dammuso Bath and Body Works Oak