Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Nazarenogabrielli Nazareno Gabrielli dla kobiet

Nazarenogabrielli Nazareno Gabrielli dla kobiet

Nazarenogabrielli marki Nazareno Gabrielli to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nazarenogabrielli został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i mięta; nutami serca są jaśmin, lilia wodna i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka Mięta

Jaśmin Lilia wodna Brzoskwinia

Piżmo Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nazarenogabrielli by Nazareno Gabrielli.

Temperamento

Nazarenogabrielli Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Sałatka ze świeżo zerwanych listków mięty i kruszynek kandyzowanej skórki pomarańczy. Całość skropiona sokiem z mandarynki i ozdobiona płatkami jaśminu, podana na trawie mokrej od rosy. Wybitne działanie odświeżające i odkażające. Świetna propozycja na upały, bo mięta, wodna lilia i cedr działają jak chłodny kompres. Ten zapach to zabawa w ciepło zimno, gdzie przenikliwy chłód mięty miesza sie z upajającym jaśminem i soczystymi, dojrzałymi cytrusami. Z czasem na skórze łagodnieje, a mój nos odbiera ja głównie jako kremową słodycz egzotycznego, lodowego deseru. Jestem w siódmym niebie, zachwycona tym prostym, a jednak niebanalnym i zdecydowanie udanym połączeniem składników. Gdybym miała uciec sie do wątpliwej sławy porównań, przypomniałabym tętniące życiem "Temperamento" G Sabattini, obydwa mają coś wspólnego, a jednak są zupełnie różne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nazarenogabrielli marki Nazareno Gabrielli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nazarenogabrielli marki Nazareno Gabrielli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Escada Into the Blue Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Reminiscence Eau de Rem Montana Montana en Turquoise Lilly Pulitzer Beachy Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition Sarantis B.U. Icy Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 4 Daisy Fuentes So Luxurious Michel Germain Deauville Kristen Michele Notes Fraiches Oriflame Eclipse