Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

tuberozowy
żółtych kwiatów
Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli dla kobiet Zdjęcia

Nazareno Gabrielli marki Nazareno Gabrielli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nazareno Gabrielli został wydany w 1996 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, goździk (roślina), kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, ylang-ylang, tuberoza, cedr virginia, benzoes, wanilia, bergamotka, róża i cyklamen.

Wetyweria Piżmo Goździk (roślina) Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Ylang-ylang Tuberoza Cedr Virginia Benzoes Wanilia Bergamotka Róża Cyklamen

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nazareno Gabrielli by Nazareno Gabrielli.

Nazareno Gabrielli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nazareno Gabrielli marki Nazareno Gabrielli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nazareno Gabrielli marki Nazareno Gabrielli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Simply Clinique Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Estée Lauder Tuscany Per Donna Marks and Spencer Truly Cherish Cacharel Noa L`Eau de Parfum Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Paul Sebastian Design Red Pearl Silver Ring Liz Claiborne Liz Ted Baker Secondscent Essentially Me White Blooms Poiray Sceau de Coeur