Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Nautilus Black Marlin Nautilus dla mężczyzn

Nautilus Black Marlin Nautilus dla mężczyzn

tytoniowy

Nautilus Black Marlin marki Nautilus to orientalne perfumy dla mężczyzn. Nautilus Black Marlin został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, piżmo, wanilia, jabłko, mięta, anyż, nuty przyprawowe, tytoń, lawenda i paczula.

Ambra Piżmo Wanilia Jabłko Mięta Anyż Nuty przyprawowe Tytoń Lawenda Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautilus Black Marlin by Nautilus.

Nautilus Black Marlin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautilus Nautilus Black Marlin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautilus Nautilus Black Marlin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautilus Black Marlin marki Nautilus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautilus Black Marlin marki Nautilus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Solange Azagury-Partridge Stoned Esteban Sensuelle Russie Rochas Mystere Roja Dove Enslaved Renee Musk Oriflame Nomadic Tesori d`Oriente Ambra Indiana M. Micallef Aoud Gourmet Gutenberg Parfums Gutenberg Woman Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen