Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Donna Nautilus Nautilus dla kobiet

Donna Nautilus Nautilus dla kobiet

Donna Nautilus marki Nautilus to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Donna Nautilus został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, bergamotka i mandarynka; nutami serca są róża, konwalia, orchidea, ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są ambra, wetyweria, drzewo sandałowe i cedr.

Brzoskwinia Bergamotka Mandarynka

Róża Konwalia Orchidea Ylang-ylang Jaśmin

Ambra Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Nautilus by Nautilus.

Donna Nautilus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautilus Donna Nautilus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautilus Donna Nautilus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Nautilus marki Nautilus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Nautilus marki Nautilus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Dana Tabu Annick Goutal Grand Amour Bath and Body Works Fresh Pineapple Mona di Orio Nuit Noire Teo Cabanel Alahine Jean Patou Ma Liberte Dana Lutece Parfum d`Empire Cuir Ottoman Penhaligon`s Amaranthine Otto Kern Egoluxe Feminin Queen Latifah Queen of Hearts