Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Oceans Nautica dla mężczyzn

Miałem: 2

morski
słony

Oceans marki Nautica to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Oceans został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Mane. Nutami głowy są woda morska i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, geranium i sól; nutami bazy są ambra i drzewo tekowe.

Woda morska Cytryna Amalfi

Lawenda Geranium Sól

Ambra Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oceans by Nautica.

Oceans Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Oceans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Oceans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oceans marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oceans marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Giorgio Armani Acqua di Gio Bond No 9 Wall Street Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee L`Erbolario Periplo Nicole Farhi Bleu Intense Pacsun Kirra O Boticario Xtreme DSH Perfumes La Plage Sea Nautica Pure Nautica Bath and Body Works Ocean Demeter Fragrance Salt Air