Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Nautica Woman Nautica dla kobiet

Nautica Woman Nautica dla kobiet

Nautica Woman marki Nautica to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nautica Woman został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są róża, konwalia i nuty zielone; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Róża Konwalia Nuty zielone

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Woman by Nautica.

Nautica Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Woman marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Woman marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Tartine et Chocolat Ptisenbon Isabella Rossellini Manifesto Miller Harris Fleur du Matin Mansfield Piazzetta di Portofino Perry Ellis Perry Woman Gap Gap Blue No.655 For Her Tocca Florence Boucheron Boucheron Eau Legere Calypso Christiane Celle Jasmin Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010 Yves Rocher Nature Royal Apothic Japonesque