Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Nautica Voyage N-83 Nautica dla mężczyzn

Nautica Voyage N-83 Nautica dla mężczyzn

Miałem: 3

morski

Nautica Voyage N-83 marki Nautica to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nautica Voyage N-83 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są nuty morskie, mięta pieprzowa i petitgrain; nutami serca są kardamon, gałka muszkatołowa i lawenda; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Nuty morskie Mięta pieprzowa Petitgrain

Kardamon Gałka muszkatołowa Lawenda

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Voyage N-83 by Nautica.

Nautica Voyage N-83 Recenzje Perfum

Nautica Voyage N-83 by Nautica 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Voyage N-83, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Voyage N-83, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Voyage N-83 marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Voyage N-83 marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Giorgio Armani Acqua di Gio Roxy Roxy Love The Body Shop Oceanus Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre Pacsun Kirra Replay Replay Your Fragrance! for Him Calypso Christiane Celle Calypso Marine O Boticario Xtreme Norma Kamali Beach Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Skeem Sea Spray Yves Rocher Transat