Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Nautica Island Voyage Nautica dla mężczyzn

Nautica Island Voyage Nautica dla mężczyzn

Nautica Island Voyage marki Nautica to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nautica Island Voyage został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są melon, bergamotka, pieprz i cytryna; nutami serca są lawenda, kwiat irysa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Melon Bergamotka Pieprz Cytryna

Lawenda Kwiat irysa Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Island Voyage by Nautica.

Nautica Island Voyage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Island Voyage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Island Voyage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Island Voyage marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Island Voyage marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Carrera Carrera Emotion Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Comme des Garcons Energy C Lemon Geo. F. Trumper Eau de Portugal Miller Harris Fleurs de Bois Atelier Flou Eau d`Aviateur Smell Bent Hippie Holidaze Demeter Fragrance Gin & Tonic Guerlain Guerlain Homme L`Eau Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2