Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Nautica Island Voyage Nautica dla mężczyzn

Nautica Island Voyage Nautica dla mężczyzn

Nautica Island Voyage marki Nautica to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nautica Island Voyage został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są melon, bergamotka, pieprz i cytryna; nutami serca są lawenda, kwiat irysa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Melon Bergamotka Pieprz Cytryna

Lawenda Kwiat irysa Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Island Voyage by Nautica.

Nautica Island Voyage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Island Voyage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Island Voyage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Island Voyage marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Island Voyage marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Clarins Eau Ressourcante Comme des Garcons Energy C Lemon Esteban Fraicheur Andalouse Billy Jealousy Illicit Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Demeter Fragrance Earl Grey Tea Honore des Pres Honore`s Trip Oriflame Soul Aqaba Aqaba for Men Keiko Mecheri Tarifa