Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Nautica Blue Nautica dla mężczyzn

Nautica Blue Nautica dla mężczyzn

Nautica Blue marki Nautica to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nautica Blue został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są ananas, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są jaśmin i lilia wodna; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Ananas Brzoskwinia Bergamotka

Jaśmin Lilia wodna

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Blue by Nautica.

Jaguar

Nautica Blue Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Klasyczny zapach z kategorii "świeżo i czysto". Zaczyna się nieco chemicznie-proszkowo co dziwi, bo w nucie głowy jest i ananas i brzoskwinia, których niestety nie wyczuwam. Dominuje za to bergamotka. Na szczęście już za chwilę do głosu dochodzi jaśmin i robi się nieco bardziej kwiatowo i słodkawo, za sprawą lilii. W bazie czuć drzewo sandałowe, pięknie pachnący cedr i piżmo, które ładnie utrwala zapach. Jak na swoją cenę (tani jak barszcz) Blue jest wyjątkowo trwały, choć trzeba przyznać, że nie jest zapachem z kategorii "ciągnący się ogon". I chyba też najbardziej kojarzy mi się z morzem i letnią, nadmorską bryzą ze wszystkich zapachów "niebieskich" które znam. I to nie tylko za sprawą fajnego flakonu w kształcie łopoczącego żagla :-)

Nautica Blue by Nautica 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Blue marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Blue marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Mexx Mexx Ice Touch Man Bond No 9 Wall Street The Body Shop Oceanus Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Norma Kamali Beach Corine de Farme Longboard SunSet Skeem Sea Spray Nautica Pure Nautica Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo Le Cherche Midi No. 01