Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Nautica Bermuda Blue Nautica dla kobiet

Mam: 1

wodny
Nautica Bermuda Blue Nautica dla kobiet Zdjęcia

Nautica Bermuda Blue marki Nautica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i klementynka; nutami serca są kwiat brzoskwini, wiciokrzew, jaśminowiec, lotos, frezja i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Grejpfrut Klementynka

Kwiat brzoskwini Wiciokrzew Jaśminowiec Lotos Frezja Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Bermuda Blue by Nautica.

Nautica Bermuda Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Bermuda Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Bermuda Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Bermuda Blue marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Bermuda Blue marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Naomagic Carla Fracci Giselle Yardley Pink Lace Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Paris Hilton Fairy Dust Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Gres Cabotine Sensuelle Yosh Sottile 1.61 Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Mojo LIVE NOW Inspired by New York Sabon Aviv (Jasmine) Florascent Aqua Floralis Pivoine