Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Nautica Acqua Rush Gold Nautica dla mężczyzn

Nautica Acqua Rush Gold Nautica dla mężczyzn

morski
Nautica Acqua Rush Gold Nautica dla mężczyzn Zdjęcia Nautica Acqua Rush Gold Nautica dla mężczyzn Zdjęcia Nautica Acqua Rush Gold Nautica dla mężczyzn Zdjęcia Nautica Acqua Rush Gold Nautica dla mężczyzn Zdjęcia

Nautica Acqua Rush Gold marki Nautica to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Nautica Acqua Rush Gold został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, zielona mandarynka, lima, różowy grejpfrut, pitahaya, jabłko i wodorosty; nutami serca są różowy pieprz, gałka muszkatołowa, nuty morskie, jaśmin, lilia wodna i korzeń fiołka; nutami bazy są mech, ambra, cedr, drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Zielona mandarynka Lima Różowy grejpfrut Pitahaya Jabłko Wodorosty

Różowy pieprz Gałka muszkatołowa Nuty morskie Jaśmin Lilia wodna Korzeń fiołka

Mech Ambra Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Acqua Rush Gold by Nautica.

Nautica Acqua Rush Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Acqua Rush Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Acqua Rush Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Acqua Rush Gold marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Acqua Rush Gold marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Elizabeth Arden Green Tea Tropical Neil Morris Aegean Hermes Eau de Cologne Hermes Humiecki & Graef Multiple Rouge Demeter Fragrance Redhead in Bed Demeter Fragrance Banana Flambee Sage Machado Amber & Carnelian Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Huitieme Art Parfums Vohina Huitieme Art Parfums Aube Pashmina