Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vagnilia Bianca Nature`s dla kobiet

migdałowy
lekko korzenny
Vagnilia Bianca Nature`s dla kobiet Zdjęcia

Vagnilia Bianca marki Nature`s to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, gorzki migdał, kminek i anyż; nutami serca są głóg, jaśmin i tuberoza; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Gorzki migdał Kminek Anyż

Głóg Jaśmin Tuberoza

Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vagnilia Bianca by Nature`s.

Vagnilia Bianca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nature`s Vagnilia Bianca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nature`s Vagnilia Bianca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vagnilia Bianca marki Nature`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vagnilia Bianca marki Nature`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Montale Oriental Flowers Bath and Body Works Moonlight Path Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Fendi Fendi 2004 Caron Royal Bain de Caron Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Avon Far Away Sensual Embrace Xerjoff Dhajala En Voyage Perfumes Carmel Boheme