Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Passione d'Africa Nature`s dla kobiet

Passione d'Africa Nature`s dla kobiet

cynamonowy
Passione d'Africa Nature`s dla kobiet Zdjęcia

Passione d'Africa marki Nature`s to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są imbir, bergamotka i cynamon; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutą bazy jest wanilia.

Imbir Bergamotka Cynamon

Nuty kwiatowe

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passione d'Africa by Nature`s.

Passione d'Africa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nature`s Passione d'Africa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nature`s Passione d'Africa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passione d'Africa marki Nature`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passione d'Africa marki Nature`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Secret Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Bath and Body Works Warm Vanilla Sugar Helmut Lang Eau de Parfum Honore des Pres Sexy Angelic Demeter Fragrance Marshmallow Yves Rocher Vanille Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Des Filles a la Vanille Patchouli Esteban Baume Tolu