Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Lilla Nature`s dla kobiet

Lilla Nature`s dla kobiet

lekko korzenny
Lilla Nature`s dla kobiet Zdjęcia

Lilla marki Nature`s to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi bez; nutami serca są lilia, róża damasceńska i piwonia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bez

Lilia Róża damasceńska Piwonia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilla by Nature`s.

Lilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nature`s Lilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nature`s Lilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilla marki Nature`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilla marki Nature`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Turquoise Diamond Perry Ellis Perry Ellis f Too Faced Love Hangover Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Parfums Berdoues Violette Cherie The Healing Garden In Bloom Stella McCartney Stella Sheer 2009 Clinique Clinique Happy Summer Spray Xerjoff Ibitira Ayala Moriel Yasmin Alyssa Ashley Fizzy Blue Guerlain Idylle Eau de toilette