Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Lilla Nature`s dla kobiet

Lilla Nature`s dla kobiet

lekko korzenny
Lilla Nature`s dla kobiet Zdjęcia

Lilla marki Nature`s to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi bez; nutami serca są lilia, róża damasceńska i piwonia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bez

Lilia Róża damasceńska Piwonia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilla by Nature`s.

Lilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nature`s Lilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nature`s Lilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilla marki Nature`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilla marki Nature`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Petal by Cynthia Rowley Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Bath and Body Works Gardenia Pupa Very Flower Rosa Philosophy Baby Grace Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Gres Cabotine Sensuelle Le Labo Fleur d`Oranger 27 Washington Tremlett Neroli Absolute JoAnne Bassett Magie d’ Or Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses Bronnley White Dahlia