Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Fiori di Osmanto Nature`s dla kobiet

Fiori di Osmanto Nature`s dla kobiet

Fiori di Osmanto Nature`s dla kobiet Zdjęcia

Fiori di Osmanto marki Nature`s to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są geranium, róża damasceńska i goździk (przyprawa); nutami serca są ambra, paczula, bergamotka i osmantus; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo i cedr.

Geranium Róża damasceńska Goździk (przyprawa)

Ambra Paczula Bergamotka Osmantus

Drzewo sandałowe Białe piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiori di Osmanto by Nature`s.

Fiori di Osmanto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nature`s Fiori di Osmanto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nature`s Fiori di Osmanto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiori di Osmanto marki Nature`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiori di Osmanto marki Nature`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agatha Ruiz de la Prada Flor Christian Dior J`adore Le Jasmin Oriflame Radiant Light Coty Ex`cla-ma`tion Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Ted Baker W The Body Shop Love ETC Nicolas Danila Polynesian Gardens Essentially Me Tangos Alexa Lixfeld 001 TerraNova Tuberose