Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Assoluta di Rosa Nature`s dla kobiet

Assoluta di Rosa Nature`s dla kobiet

Assoluta di Rosa Nature`s dla kobiet Zdjęcia

Assoluta di Rosa marki Nature`s to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i melon; nutami serca są frezja, piwonia i róża bułgarska; nutami bazy są toskański irys i drzewo sandałowe.

Mandarynka Pomarańcza Melon

Frezja Piwonia Róża bułgarska

Toskański irys Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Assoluta di Rosa by Nature`s.

Assoluta di Rosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nature`s Assoluta di Rosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nature`s Assoluta di Rosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Assoluta di Rosa marki Nature`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Assoluta di Rosa marki Nature`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Escada Jardin de Soleil Frederic Malle Une Rose Prada No4 Fleurs d'Oranger Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Shu Uemura Fleur de Rose Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Miya Shinma Hana CnR Create Taurus Perry Ellis Perry Black for Her Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Novaya Zarya Milaya Dnem