Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Shiraz Natura dla kobiet

Shiraz Natura dla kobiet

cynamonowy

Shiraz marki Natura to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Shiraz został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, Śliwka, francuskie labdanum i szałwia; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), kardamon, cynamon i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Śliwka Francuskie labdanum Szałwia

Jaśmin Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon Cynamon Róża

Drzewo sandałowe Paczula mech dębowy Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shiraz by Natura.

Shiraz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Shiraz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Shiraz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shiraz marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shiraz marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas Keiko Mecheri Ume Esteban Modern Chypre Calvin Klein CK IN2U POP for Her Hollywood Milano Hollywood Milano Woman Guerlain Elixir Charnel Chypre Fatal Parfum d`Empire Eau Suave Molyneux Fete Neil Morris Hologram En Voyage Perfumes Peche noir Ulric de Varens Creation N° 09 Galimard Carina