Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Revelar Natura dla kobiet

Revelar Natura dla kobiet

Revelar marki Natura to orientalne perfumy dla kobiet. Revelar został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vanessa Prudent. Nutami głowy są szałwia, bergamotka i cytryna; nutami serca są fiołek, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i nuty drzewne.

Szałwia Bergamotka Cytryna

Fiołek Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Cedr Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Revelar by Natura.

Revelar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Revelar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Revelar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Revelar marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Revelar marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Abinoam Desejo Avon Little Black Dress Shaik Opulent Shaik Classic No 77 E. Coudray Ambre et Vanille Paul & Joe Bleu Aroma M Geisha Noire Xerjoff Shingl Tonatto Profumi Amir Rasasi Sadaf Jeanne Arthes Sultan Homme Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen