Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Revelar Natura dla kobiet

Revelar Natura dla kobiet

Revelar marki Natura to orientalne perfumy dla kobiet. Revelar został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vanessa Prudent. Nutami głowy są szałwia, bergamotka i cytryna; nutami serca są fiołek, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i nuty drzewne.

Szałwia Bergamotka Cytryna

Fiołek Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Cedr Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Revelar by Natura.

Revelar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Revelar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Revelar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Revelar marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Revelar marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Moschino Moschino Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Paul & Joe Bleu Juliette Has A Gun Midnight Oud Tesori d`Oriente Mirra Ava Luxe Ambre Fonce Jeanne Arthes Sultan Homme Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme