Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Orange Blossom (Flor de Laranjeira) Natura dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom (Flor de Laranjeira) Natura dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom (Flor de Laranjeira) marki Natura to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orange Blossom (Flor de Laranjeira) został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i egzotyczne drzewa.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Kwiat pomarańczy Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Egzotyczne drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom (Flor de Laranjeira) by Natura.

Orange Blossom (Flor de Laranjeira) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Orange Blossom (Flor de Laranjeira), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Orange Blossom (Flor de Laranjeira), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom (Flor de Laranjeira) marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom (Flor de Laranjeira) marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Versace Woman Esprit Life by Esprit Isabella Rossellini Daring Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Ralph Lauren Romance Be Mine Bijan Bijan Nude Jardin de France Anandita Maison Martin Margiela (untitled) Rasasi Blue Lady Eisenberg Back To Paris Kristel Saint Martin Parfum D'Or Givenchy Givenchy Naturally Chic