Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kriska Natura dla kobiet

Kriska Natura dla kobiet

Kriska marki Natura to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Kriska został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są nuty zielone, liść czarnej porzeczki, ananas, bergamotka, galbanum, Śliwka, kwiat pomarańczy, brzoskwinia, osmantus, jeżyna, morela i kardamon; nutami serca są jaśmin, hiacynt, tuberoza, róża, ylang-ylang, lilia, frezja, konwalia, goździk (roślina) i gardenia; nutami bazy są wanilia, ambra, drzewo sandałowe, piżmo, cedr, wetyweria, benzoes, fasolka tonka i paczula.

Nuty zielone Liść czarnej porzeczki Ananas Bergamotka Galbanum Śliwka Kwiat pomarańczy Brzoskwinia Osmantus Jeżyna Morela Kardamon

Jaśmin Hiacynt Tuberoza Róża Ylang-ylang Lilia Frezja Konwalia Goździk (roślina) Gardenia

Wanilia Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Cedr Wetyweria Benzoes Fasolka tonka Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kriska by Natura.

Kriska Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Kriska, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Kriska, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kriska marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kriska marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! Juliette Has A Gun Miss Charming Lacoste Dream of Pink Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Dorin Un Air de Paris (red) Avon Chic in Black Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Agatha Agatha Michel Germain Sexual Star So...? So...? Eternal Ulric de Varens Mini Varens 29 Acqua di Stresa Profumo di Stresa