Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flor da Manhã Natura dla kobiet

Flor da Manhã Natura dla kobiet

Flor da Manhã marki Natura to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flor da Manhã został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronica Kato. Nutami głowy są jabłko, pomarańcza, mandarynka, cytryna, nuty zielone, grejpfrut, bergamotka i imbir; nutami serca są jaśmin, fiołek, konwalia, priprioca i pataqueira; nutami bazy są piżmo, wanilia, cedr, drewno kaszmirowe, ambra i balsam copahu.

Jabłko Pomarańcza Mandarynka Cytryna Nuty zielone Grejpfrut Bergamotka Imbir

Jaśmin Fiołek Konwalia Priprioca Pataqueira

Piżmo Wanilia Cedr Drewno kaszmirowe Ambra Balsam Copahu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flor da Manhã by Natura.

Flor da Manhã Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Flor da Manhã, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Flor da Manhã, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flor da Manhã marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flor da Manhã marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Masaki Matsushima Mat Chocolat Jo Malone Blue Agava & Cacao Ralph Lauren Lauren Style Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Montale Oriental Flowers Benefit Something about Sofia Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Rasasi Al Lulu Al Aswad Penhaligon`s Night Scented Stock Teufels Kuche Tender Effection Toni Gard Toni Gard Woman