Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Essencial Masculino Natura dla mężczyzn

Essencial Masculino Natura dla mężczyzn

Essencial Masculino marki Natura to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Essencial Masculino został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Dupont. Nutami głowy są lawenda, galbanum, gałka muszkatołowa, bergamotka, grejpfrut, bazylia i jałowiec; nutami serca są jaśmin, geranium, paczula, rozmaryn i szałwia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, ambra, mirra i jodła.

Lawenda Galbanum Gałka muszkatołowa Bergamotka Grejpfrut Bazylia Jałowiec

Jaśmin Geranium Paczula Rozmaryn Szałwia

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Mirra Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essencial Masculino by Natura.

Essencial Masculino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Essencial Masculino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Essencial Masculino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essencial Masculino marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essencial Masculino marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Gucci Gucci Nobile Givenchy Xeryus Davidoff Davidoff Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Halston Catalyst for Men La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Erox Realm Men Royal Copenhagen Viking Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Eclectic Collections Carte Blanche