Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Essencial Feminino Natura dla kobiet

Essencial Feminino Natura dla kobiet

Essencial Feminino marki Natura to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Essencial Feminino został wydany w 1995 roku. Essencial Feminino stworzyli Verônica Kato, Verônica Casanova i Marion Costero. Nutami głowy są kardamon, grejpfrut, lima i mandarynka; nutami serca są jaśmin, frezja, korzeń irysa i magnolia; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Kardamon Grejpfrut Lima Mandarynka

Jaśmin Frezja Korzeń irysa Magnolia

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essencial Feminino by Natura.

Essencial Feminino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Essencial Feminino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Essencial Feminino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essencial Feminino marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essencial Feminino marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Dior Dior Memo Lalibela Marks and Spencer True Red Macal Palma Scent of Dubrovnik Leonard Tamango Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Parfumerie Generale Corps et Ames Nez a Nez Rosier Ardent Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Gres Goddess Hommage a Greta Garbo DSH Perfumes Rose Vert Maison Francis Kurkdjian Elle 25