Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Essencial Feminino Natura dla kobiet

Essencial Feminino Natura dla kobiet

Essencial Feminino marki Natura to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Essencial Feminino został wydany w 1995 roku. Essencial Feminino stworzyli Verônica Kato, Verônica Casanova i Marion Costero. Nutami głowy są kardamon, grejpfrut, lima i mandarynka; nutami serca są jaśmin, frezja, korzeń irysa i magnolia; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Kardamon Grejpfrut Lima Mandarynka

Jaśmin Frezja Korzeń irysa Magnolia

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essencial Feminino by Natura.

Essencial Feminino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Essencial Feminino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Essencial Feminino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essencial Feminino marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essencial Feminino marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Trussardi Trussardi Sisley Eau du Soir Tom Ford Black Violet Lancetti Etre Special Edition II Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Molyneux Quartz pour Femme Katie Price aka Jordan Stunning Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Ayala Moriel Schizm Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Detaille 1905