Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Chamego  Natura dla kobiet

Mam: 1

cynamonowy
Chamego  Natura dla kobiet Zdjęcia

Chamego marki Natura to orientalne perfumy dla kobiet. Chamego został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Verônica Kato. Nutami głowy są czarny pieprz, imbir i bergamotka; nutami serca są cedr, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Czarny pieprz Imbir Bergamotka

Cedr Goździk (przyprawa) Cynamon

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chamego by Natura.

Chamego Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Chamego , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Chamego , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chamego marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chamego marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Gres Ambre de Cabochard Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Laura Mercier Ambre Passion Ramon Molvizar Smart Goldskin Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Juliette Has A Gun Midnight Oud Ava Luxe Sacred Oriflame Amber Elixir Jeanne Arthes Sultan Homme Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme Nobile 1942 Ambra Nobile