Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Biografia Natura dla kobiet

Biografia Natura dla kobiet

Biografia marki Natura to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty zielone i liść czarnej porzeczki; nutami serca są frezja i konwalia; nutą bazy jest nuty drzewne.

Nuty zielone Liść czarnej porzeczki

Frezja Konwalia

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Biografia by Natura.

Biografia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Biografia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Biografia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Biografia marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Biografia marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass ID Parfums Le Monde des Rêves Tous Violet Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Bvlgari Eau Fraiche Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Philosophy Pure Grace Marilyn Miglin Pheromone Guerlain Purple Fantasy Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition James Heeley Iris de Nuit Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3