Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Amor America Paramela Natura dla kobiet i mężczyzn

Amor America Paramela Natura dla kobiet i mężczyzn

miodowy

Amor America Paramela marki Natura to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amor America Paramela został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, bergamotka i bazylia; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne i miód.

Cytryna Amalfi Bergamotka Bazylia

Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor America Paramela by Natura.

Amor America Paramela Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Amor America Paramela, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Amor America Paramela, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor America Paramela marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor America Paramela marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella Annick Goutal Neroli Mariella Burani MB Tous Summer Barbie Barbie Princess Adrienne Vittadini AV Dorin Un Air de Damas Fullah Elizabeth Arden Pretty Amouage Ciel Pour Femme Costes Costes 2 JoAnne Bassett Chantelle TerraNova Gardenia