Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Natori Natori dla kobiet

Natori Natori dla kobiet

żółtych kwiatów
aldehydowy
Natori Natori dla kobiet Zdjęcia Natori Natori dla kobiet Zdjęcia Natori Natori dla kobiet Zdjęcia

Natori marki Natori to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Natori został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są róża, aldehydy i Śliwka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Róża Aldehydy Śliwka

Jaśmin Ylang-ylang Piwonia

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Natori by Natori.

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon

Natori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natori Natori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natori Natori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Natori marki Natori. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Natori marki Natori reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Jean-Claude Jitrois Jitrois CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Boucheron Trouble eau Legere M. Micallef Night Aoud Revlon Charlie Red Lush Imogen Rose GoodTrueBeautiful Forever Lily Saint Amour Si Pure Summer David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre