Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Natori Natori dla kobiet

Natori Natori dla kobiet

żółtych kwiatów
Natori Natori dla kobiet Zdjęcia Natori Natori dla kobiet Zdjęcia Natori Natori dla kobiet Zdjęcia

Natori marki Natori to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Natori został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są róża, aldehydy i Śliwka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Róża Aldehydy Śliwka

Jaśmin Ylang-ylang Piwonia

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Natori by Natori.

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon

Natori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natori Natori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natori Natori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Natori marki Natori. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Natori marki Natori reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Benetton B. United Woman Pierre Balmain Balmya de Balmain Lobogal Lobogal Pour Elle O Boticario Lily Essence Avon Far Away Sensual Embrace Adidas Free Emotion Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Rasasi Attar Mubakhar Caesars World Caesars Woman Goddess La Prairie Life Threads Ruby S.T. Dupont Miss Dupont