Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Nuda Nasomatto dla kobiet

Nuda Nasomatto dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 5

Nuda marki Nasomatto to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alessandro Gualtieri. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuda by Nasomatto.

A La Nuit
Jardins de Bagatelle

Nuda Recenzje Perfum

amanda
amanda

To jaśmin z czymś słodkim,jadalnie słodkim.
Cukierki typu landryny zmieszane z wonią jaśminu.
Jeśli ktoś lubuje się w czystych naturalnych jaśminowcach,to niech nie zwiedzie go na zgubne pokuszenie ta jedna jaśminowa nuta.
Po chwili zaczyna mi migotać zapach jaśminu z Aliena,ale to tak bardziej pomiędzy wierszami.
Uważam,że jest jednak ładnym zapachem z charakterem.

Beata Maria
Beata Maria

Nuda to bardzo piekny, kobiecy zapach. Mimo iż jest (teoretycznie) jednoskładnikowy- jaśmin - to jednak bardzo różny w poszczegolnych fazach rozwoju. Dla mnie zdecydowanie delikatny, nawet troche eteryczny ale zaskakująco interesujący. Jaśmin bywa niezwykle męczący- tu tak nie jest. Warto sie osobiście przekonać. Ciekawy flakon.

Jaśmin - od początku do końca. Nie ma innych nut, nie ma solidnej bazy, jest tylko mocny, odurzający jaśmin.

Zapach bardzo podobny do A la Nuit Lutensa, także jeśli chodzi o trwałość, która jest taka sobie. To czyste perfumy, więc spodziewałam się killera, a jest bez rewelacji.

vertigo
vertigo

Zachwyciła mnie nazwa, piękna buteleczka i bladoróżowy romantyczny kolor tych perfum.

Oraz obietnica jednego z moich ulubionych składników - jaśminu!
Musiałam zdobyć próbkę.

Jaśmin w Nuda przypomina mi ten w A La Nuit. Jest intensywny, bogaty, gęsty, upajający. Zapach jest również bardzo trwały i posiada niesamowitą projekcję.

Jednak czysto jaśminowe otwarcie po kilku minutach zyskuje dodatek, który mi się nie podoba - coś aptecznego, o 'lekarstwowym' charakterze.
Kojarzy mi się z oudh. Ta nuta pojawia się i znika na zmianę.
Chyba jest też trochę piżma.

Z tych dwóch jaśminów, wybieram A La Nuit.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nasomatto Nuda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nasomatto Nuda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuda marki Nasomatto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuda marki Nasomatto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Penhaligon`s Juniper Sling L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas 2 2 Profumum Roma Acqua di Sale Amouage Amouage Epic Woman Cacharel Cacharel Pour Homme Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Alexander McQueen Kingdom Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Olivier Durbano Black Tourmaline Panouge Isabey L'ambre de Carthage Perris Monte Carlo Bois d‘Oud Guerlain Coriolan Carner Barcelona Cuirs Annick Goutal Mandragore Mariella Burani Amuleti Mariella Burani MB Amouage Amouage Epic Man