Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

Hindu Grass Nasomatto dla kobiet i mężczyzn

Hindu Grass Nasomatto dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Hindu Grass Nasomatto dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hindu Grass Nasomatto dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hindu Grass Nasomatto dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hindu Grass Nasomatto dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hindu Grass marki Nasomatto to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alessandro Gualtieri. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, nuty zielone, tytoń i paczula.

Trawa Nuty zielone Tytoń Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hindu Grass by Nasomatto.

Hindu Grass Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nasomatto Hindu Grass, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nasomatto Hindu Grass, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hindu Grass marki Nasomatto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hindu Grass marki Nasomatto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Duro Nasomatto Absinth Comme des Garcons Black Profumum Roma Olibanum Montale Blue Amber Amouage Amouage Epic Man Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Lubin Idole Montale Red Vetyver Dolce&Gabbana D&G Frapin 1270 Profumum Roma Victrix Estée Lauder Aliage Lorenzo Villoresi Vetiver Profumum Roma Ichnusa Amouage Ubar Guerlain Spiritueuse Double Vanille Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Christian Dior Dior Homme Montale Patchouli Leaves