Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

China White Nasomatto dla kobiet

China White Nasomatto dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 2

China White Nasomatto dla kobiet Zdjęcia China White Nasomatto dla kobiet Zdjęcia China White Nasomatto dla kobiet Zdjęcia China White Nasomatto dla kobiet Zdjęcia

China White marki Nasomatto to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. China White został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alessandro Gualtieri. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty drzewne, róża, piżmo i nuty pudrowe.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne Róża Piżmo Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about China White by Nasomatto.

China White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nasomatto China White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nasomatto China White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum China White marki Nasomatto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu China White marki Nasomatto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jil Sander Jil Sander Pure Kenneth Cole Reaction for Her Marc Jacobs Daisy Black Edition Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Boucheron B Ramon Molvizar Sol (Sun) Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Kiehl`s Original Musk The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Christopher Joseph Christopher Joseph Morris Gocce Gocce di Napoleon Profumi di Pantelleria Nica