Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rose Musc Narciso Rodriguez dla kobiet

Rose Musc Narciso Rodriguez dla kobiet

Rose Musc Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Rose Musc marki Narciso Rodriguez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rose Musc został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi marokańska róża; nutą serca jest piżmo; nutami bazy są czarny pieprz, szafran, nuty drzewne, paczula i labdanum.

Marokańska róża

Piżmo

Czarny pieprz Szafran Nuty drzewne Paczula Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Musc by Narciso Rodriguez.

Rose Musc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Rose Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Rose Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Musc marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Musc marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Gianfranco Ferre 20 For Woman Jil Sander Style ID Parfums Ame Toscane L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Frederic Malle L'Eau d'Hiver Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Pink Room Parfum Pour Toi Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Mayssa Mayssa Faberlic Aora