Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn

Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 73
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 50 Miałem: 25 Chcę: 35

główne akordy
ozonowy
paczulowy
piżmowy
wodny
ambrowy
ciepły korzenny
Zdjęcia
Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn Zdjęcia Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn Zdjęcia Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn Zdjęcia Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn Zdjęcia Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn Zdjęcia Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn Zdjęcia Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez dla mężczyzn Zdjęcia

Narciso Rodriguez for Him marki Narciso Rodriguez to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Narciso Rodriguez for Him został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść fiołka, paczula, ambra i piżmo.

Perfumowe Nuty

Liść fiołka Paczula Ambra Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 11
 
duża 16
 
bardzo duża 2
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 14
 
duża 9
 
olbrzymia 1
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narciso Rodriguez for Him by Narciso Rodriguez.

Ten zapach przypomina mi...  
Premiere Luxe
4 nie tak
Paul Smith Men
1 nie tak
Jacomo de Jacomo
1 nie tak

Narciso Rodriguez for Him Recenzje Perfum

sdp
sdp

Zamawiając dla żony NR for Her EDP postanowiłem wziąć dla siebie próbkę wersji dla panów (EDT). No i wpadłem. Podoba mi się. Bardzo.
Jest to pierwszy zapach, w którym potrafię rozróżnić trzy fazy. Otwarcie jest mocno kwiatowe, po którym zaraz dołącza woń chodnika po deszczu w letni dzień. Następnie zapach przybiera charakter Fahrenheitowy, którego, swoją drogą, nie cierpię, ale tu nie jest tak benzynowo. Wciąż ostro, jednak tak jakoś przyjemniej. W tej fazie wciąż wyczuwalny jest ten chodnik-beton. Po jakiejś godzinie zapach zmienia się całkowicie - robi się ciepło, słodko, kremowo - tu z kolei mam skojarzenia z Givenchy Xeryus Rouge.
I tak to trwa na mnie już do końca. Łącznie zapach utrzymuje się 6-7 godzin.
Ktoś wcześniej napisał "kto by chciał pachnieć betonem". No ja bym chciał - bo tę nutkę lubię w Narciso najbardziej.
Houk, zuchy!

Mar
08
2016
Distaste
Distaste

Zapach o wielu obliczach. Jak akurat mam to szczęście, że paczuła na mojej skórze potrafi zrobić prawie wszystko. Tu akurat układa się tak, że w piękny sposób dominuje pozostałe nuty. Obrazowo. Wielka łąka porośnięta paczuli z rzadka porośnięta fiołkami. Jest ranek, wszystko jest wilgotne od rosy składającej się z głównie z piżma i rozwodnionej ambry.
Fajne, nie? Dlatego też osobiście lubię nosić ten zapach gdy jest cieplej (wiosna, letnie wieczory, wczesna jesień), bo akurat dla mnie zapach ten jest zielony, dość świeży (pomijając piżmo) i kojarzy się pozytywnie. Dla fanów paczułowych zapachów pozycja obowiązkowa.

Nov
23
2015
Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Pędzą fioły po betonie w szarej mgle!
Niezwykle oryginalny zapach, niszowa perła w perfumowym mainstreamie. Dość trudny i wymagający, ale jednocześnie bezsprzecznie intrygujący i jedyny w swoim rodzaju.
Otwarcie jest zadziwiające – to w tej fazie Narcyz jest najbardziej „betonowy”, dziwnie smolisty i tajemniczy. Według mnie gdzieś tam przewija się również zapach świeżo wyciągniętej z ziemi marchwi. Z lekka to dziwaczne, ale podoba mi się! Najpewniej za te wrażenia odpowiada piżmo połączone z paczulą, która często lubi przybrać sobie taki ciemny, trochę mroczny kształt. Po niedługim czasie pojawia się fiołek, duuużo fiołka. Aromat staje się bardziej wilgotny, „zazieleniały”. Mokre fioły łączą się z betonem, jest przystępniej, ale nadal bardzo oryginalnie. Dochodzi też trochę ambry i Narciso trwa sobie tak do końca, w swej zielono-szarej postaci, raz delikatnie słodkawej, innym razem zdecydowanie wytrawnej.
Dobre parametry, chociaż liczyłem na więcej – trwałość sięga 6-7h, przy mocnej, dobrze wyczuwalnej projekcji przez pierwsze 2h.
Gorąco polecam testy, bo można się zdziwić :) U mnie było to zdziwienie jak najbardziej pozytywne, choć do końca nie jestem do Narcysia przekonany. W większych ilościach potrafi on trochę zmęczyć, dlatego zalecam umiarkowaną aplikację, raczej tylko w chłodne dni.
Poproszę więcej takich mainstreamowców! Bardzo udane, nowoczesne dzieło.

Feb
19
2015
Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Kropka w kropkę czarny Jacomo de Jacomo. Nic więcej nie napiszę. Zainteresowanych zapraszam do recenzji tamtego zapachu :)

Nov
03
2014
xentrix
xentrix

Parametry użytkowe na najwyższym poziomie - zarówno trwałosc jak i projekcja.Kompozycja niezwykle oryginalna, nic podobnie nie pachnie. Odmienny także w swym charakterze. Nie jest to zapach ani ciepły ani radosny. Powiedziałbym,ze bije od niego chłód.Jest taki "surowy", nawet mozna by powiedziec niepokojący.Kolor flakonu dokładnie oddaje to jaki ten zapach jest. Jest po prostu inny i za to go lubię ;) Jego miejsce jest w niszy a nie w mainstreamie.

Oct
25
2014
Tripod
Tripod

Zapach bardzo niszowy wśród mainstreamu. Zapach mokrego betonu z powiewem wiatru i kwiatków wyrastających w spękaniach. Po dłuższym noszeniu męczący i migrenogenny!

Sep
20
2014
littlealligator
littlealligator

Po lekturze recenzji na angielskiej Fragrantice spodziewałem się jakiegoś potwora z mokradeł. Nic bardziej mylnego. Jak dla mnie zapach jest bardzo ale to bardzo relaksujący. Bardzo przyjemnie mi się go nosi (szczególnie jesienią), dlatego trochę się dziwię niektórym opiniom, jakoby zapach był "trudny". Jedyna trudność w nim, jak dla mnie, jest taka, że jest on słodki i nieco kleisty (piżmo). Na szczęście nie jest mdły. Był okres, kiedy zachwycałem się nim. Od kiedy wiem jak pozyskuje się piżmo, podoba mi się trochę mniej (być może jest to piżmo syntetyczne niemniej uraz pozostał). Gdyby był mniej piżmowy a bardziej ziemisty (paczula) podobałby mi się zdecydowanie bardziej.

Mimo wszystko, to są naprawdę dobre perfumy. I chyba niekoniecznie tylko dla facetów.

Sep
04
2014
MrGwyn
MrGwyn

Byłem dobrym detektywem, a nuty były moimi poszlakami.
Oczekiwałem sporo od tych perfum i dane mi było to dostać.
Ostatnio byłem sceptycznie nastawiony co do autorstwa Kurkdjiana, ale przyszło mi się pomylić.
Otwarcie okazało się być mocnym ciosem od słodkiego akordu ambrowego, głębokiego piżma i utajonej jeszcze zieleni. Wyczułem w tym bezsprzecznie kwiaty, ale póki co wydawało mi się, że jest to ylang-ylang.
Kolejne sekundy przyniosły zmianę. W pędzie zbliżającego się tła, które dotąd nim było, zaczął pojawiać się obraz krojenia liści fiołków. Wodnista zieleń. Do tego kilka pączków kwiatowych owej rośliny o zdecydowanie industrialnym, nie prawdziwym, zapachu. A przy tym nieodłączna, cywilizowanie ziemista paczula.
Wszystko wymieszane w masie ambrowo-piżmowej o gęstości krzepnącej smoły, którą miesza się już z lekkim trudem.
Kolejne sekundy przynoszą coraz silniejsze wrażenie obcowania z bardziej męską, nieco rozcieńczoną i łatwiejszą do przyjęcia wersją Multiple Rouge. Tak, jakby była tam natka kolendry, szpinak, tatarak, rabarbar i ździebko ananasa splecione w jeden akord. Uczucie to jest tak silne, że tych szpinakowo-rabarbarowo-kolendrowych liści jestem pewny na 100%. Nie myślałem, że liście fiołkowe kiedykolwiek mnie tak zdesprymują. Jest to absolutnie niszowe i dodatkowo silnie odbija się na geniuszu tej kompozycji, i co najlepsze, jest to, w przeciwieństwie do MR, na dłuższą metę znośne, ba! noszalne z przyjemnością, a nawet intrygujące.
Dzięki temu wszystkiemu kompozycja wydaje mi się być chrupka jak wafel, a jednocześnie miękka i kremowa z powłóczystym pociągnięciem zamszu. Jak dla mnie mają charakter absolutnie ekscentryczny z przyczajoną dozą industrialnych brzmień. Nisza dla mainstreamu.
To dla mnie pierwsze od dłuższego czasu tak odkrywcze perfumy. Do tego parametry dopełniają wyśnioną treść tego marzenia. Stawiam szóstkę im za całe ich piękno i przełomowość.

Wydaje mi się też, że być może Urgan Edge Avonu ułomnie próbuje naśladować owe perfumy

Jul
21
2014
arturovittorio
arturovittorio

Zapach piękny, choć trudny, z pewnością nietuzinkowy. Dla mnie miłość od pierwszego powąchania. Mocne otwarcie - jak uderzenie obuchem. Duże miasto, mokra ulica o zmroku nieopodal parku lub skweru. Kłóci się industrializm z naturą kwiatów, których woń nawiewa w stronę idących tą ulicą. Potem słodycz, w której przede wszystkim wyczuwam kwiaty. Napięcie między kulturą i naturą. Wygrana jest rzeczą bardzo indywidualną - kwestia jest otwarta. I chyba o to chodzi...
Dla odważnych indywidualistów.

Dec
25
2013
yhmmma
yhmmma

Zapach tak bardzo chwalony i polecany, że musiałem nabyć sobie odlewkę. Tak też zrobiłem, ale później poszła w świat.
Te perfumy są niesamowicie oryginalne i nietuzinkowe. Są zdecydowanie " inne " niż cały mainstream. To dodaje im uroku.
Po aplikacji od razu stwierdziłem, że to zapach jakiegoś mokrego betonu. Odrzuciło mnie to, bo kto by chciał tak pachnieć, ale potem po jakimś czasie wyłania się fiołek - bardzo dużo tutaj fiołka i zapach od razu staje się lepszy - bardziej znośny. Nie należy on do łatwych pachnideł - albo się go pokocha, albo znienawidzi. Myślę, że trzeba mu dać kilka szans - bo za pierwszym razem może odrzucić, a potem jednak może uwieść :)
Trwałość bez problemu 10 h. Flakon - pasuje do zapachu - zwykły, ale ma coś w sobie.
Daję mu 5 - za wyjątkowy charakter.
Może kiedyś dam mu kolejną szansę i się polubimy.

May
06
2013
Seth
Seth

Proste bywa (!) najlepsze. To najwierniejszy z możliwych opis odczuć, po poznaniu kolejnej kompozycji twórcy, którego szczerze powiedziawszy, jeszcze żadne dzieło nie wzbudziło mojego podziwu. Owszem, są to warsztatowo poprawne i zwykle dość oryginalne koncepty, jednak ich uroda daleka jest od bliskiego mi ujęcia piękna. Chcąc być właściwie zrozumianym, w takich sytuacjach – poszukując właściwej analogii – często używam porównania do kobiecej urody. Powiedziałbym, że dzieła Kurkdijan są podobne Kate Moss, czy Lily Cole, podczas gdy mnie zachwyca raczej Linda Evangelista, czy Ana Beatriz Barros. Na mojej skórze, od samego początku wyraźnie syntetycznie piżmowy zapach, brzmi nieskomplikowanie i właściwie dwu-akordowo. Interesujące zielone otwarcie, zastąpione z czasem zostaje, męczącym swoją jednostajnością połączeniem paczuli i bursztynu. Całość, nieco się kojarzy z lekko zatęchłym tytoniem. Brzmi wytrawnie, surowo i mocno chropawo. Próżno doszukiwać się w tej formule rewolucji, czy jakiegokolwiek przełomu, raczej co najwyżej próby nawiązania do retro konwencji. Tym razem, minimum środków nie skutkowało maksimum efektu. Użycie – dość uniwersalnej pod względem okazji kompozycji – ograniczy jedynie pora lata. Zawodzi nikłą projekcją i niezbyt wielką trwałością, sprawiając, że pozostaje wysoce indywidualnym wyborem. Ciekawa forma flakonu i nieciekawy kolor dopełniają rozdźwięku w postrzeganiu konceptu. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,00.

Dec
26
2012
Roq
Roq

Jedna z perełek mojej kolekcji. Delikatnie zepchnął Fahrenheita z tronu, bo zaproponował coś równie rewolucyjnego, a jednocześnie bardziej nowoczesnego. Gdybym chciał się do czegoś przyczepić, to chyba do dość szokującego otwarcia (fiołki na betonie), ale potem jest coraz bardziej bosko. Zapach oryginalny, cholernie trwały, a flakon to istne cudo.
Narciso ma jeszcze jedną pozytywną cechę - jest zbyt "trudny" i zbyt ciotowaty dla dresów, dlatego tuszę, że się nie spauperyzuje, jak Fahrenheit.
Genialny zapach ze świetną trwałością...

Oct
07
2012
pknbgr
pknbgr

Na blotterze przypominał mi Fahrenheita. Natomiast na skórze poszedł w stronę Grey Flannel. Bardzo ciekawe zestawienie w zasadzie trzech nut: fiołka, paczuli i ambry. Pierwsze dwie godziny to fiołek z paczulą. Następnie kwiaty odchodzą w tło, a kompozycję wysładza ambra. Paczula wciąż jednak dominuje i trwa w zasadzie do samego końca, który nadchodzi bardzo późno. Świetne, nowoczesne ujęcie męskości w perfumach.

Apr
09
2012

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Narciso Rodriguez for Him by Narciso Rodriguez 3.79 out of 5 based on 73 ratings and 13 user reviews

Zakupowe okazje

Beautyspin.com
Eau De Toilette 1.7oz
37.46 USD
Narciso Rodriguez For Him eau de toilette for men 1.7 oz
Narciso Rodriguez For Him eau de toilette for men 1.7 oz
Beautyspin.com
Eau De Toilette 3.3oz
44.64 USD
Narciso Rodriguez For Him eau de toilette tester for men 3.3 oz
Narciso Rodriguez For Him eau de toilette tester for men 3.3 oz
Beautyspin.com
Eau De Toilette 3.3oz
49.41 USD
Narciso Rodriguez For Him eau de toilette for men 3.3 oz
Narciso Rodriguez For Him eau de toilette for men 3.3 oz
StrawberryNET.com
Eau De Toilette 1.6oz
57.50 USD
Narciso Rodriguez For Him Eau De Toilette Spray 50ml 1.6oz
Narciso Rodriguez For Him Eau De Toilette Spray 50ml 1.6oz
Beautyspin.com
Eau De Parfum 3.3oz
59.89 USD
Narciso Rodriguez For Him eau de parfum tester for men 3.3 oz
Narciso Rodriguez For Him eau de parfum tester for men 3.3 oz
StrawberryNET.com
Eau De Toilette 3.3oz
67.00 USD
Narciso Rodriguez For Him Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Narciso Rodriguez For Him Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Beautyspin.com
Eau De Parfum 3.3oz
83.90 USD
Narciso Rodriguez For Him eau de parfum for men 3.3 oz
Narciso Rodriguez For Him eau de parfum for men 3.3 oz
StrawberryNET.com
Eau De Parfum 3.3oz
87.50 USD
Narciso Rodriguez For Him Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Narciso Rodriguez For Him Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narciso Rodriguez for Him marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narciso Rodriguez for Him marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kto lubi te perfumy, lubi także
Lalique Encre Noire Kenzo Kenzo pour Homme Lalique Lalique White Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Gucci Gucci pour Homme Rochas Rochas Man Bvlgari Bvlgari Man Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent Body Kouros Chanel Egoiste Yves Saint Laurent Opium Pour Homme

Popularne marki i zapachy: