Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Narciso Rodriguez dla kobiet

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Narciso Rodriguez dla kobiet

Mam: 35 Miałem: 42 Chcę: 38 Ukochany zapach: 1

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum marki Narciso Rodriguez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum został wydany w 2006 roku. Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum stworzyli Christine Nagel i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są róża i brzoskwinia; nutami serca są piżmo i ambra; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Róża Brzoskwinia

Piżmo Ambra

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum by Narciso Rodriguez.

Lovely
Modern Muse
Narciso Rodriguez For Her L'Absolu
Summer White Sunrise
Vespers

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Recenzje Perfum

Malzka
Malzka

Jeszcze 2 lata temu byłam bardzo monotonna i nieoryginalna w swoich zapachowych wyborach. Tylko wanilia ew. wanilia z kwiatkiem. W życiu nie widziałabym siebie w Narciso. A kupiłam je jak to baba, z bezmyślności i rozpędu :) Słyszałam jak mąż koleżanki opowiadał, że kupił jej właśnie nowy flakon for Her i strasznie dużo zapłacił, widziałam u niej tę butelkę która mnie urzekła prostotą i tym pastelowym różem który to kolor uwielbiam no i kiedy dostałam mailem ofertę zakupu z 40% rabatem owego Narciso Rodriguez for Her 100ml to kupiłam. W ciemno...Po pierwszym teście pomyślałam, rany w ogóle nie moje klimaty. Ale kiedy użyłam ich globalnie na kolację u znajomych pokochałam. Teraz jest mój. Dla mnie zupełnie nie jest cielesny ani "fizjologiczny". Ja czuję się w nich bardzo elegancka, pewna siebie, silna i kobieca. Sexy nie ale nie zawsze chcę być sexy. Czasem po prostu lubię prosty, stonowany, skromny choć dobrze skrojony strój. I wtedy zakładam for Her EDP.
Trwałość duża, włosy pachną następnego dnia.
Projekcja również duża, woń czują wszyscy.
Kawał dobrej roboty Panowie Nagel i Kurkdjian.

Didithy
Didithy

Nieasmowity zapach.
Kwintesencja tajemnicy. Jest dla mnie niczym opowieść z nurtu fantasy, las, czarodziejka, wojowniczka. Z drugiej strony jest to zapach dostojnej kobiety sukcesu.
Pięknie wyeksponowana paczula i piżmo.
Żałuję, że tak krótko utrzymuje się na skórze.
Dodatkowym atutem jest piękne minimalistyczne opakowanie.

kadanka
kadanka

nie tak gorzka, wytrawna i sucha jak EDT. puder i kwiaty zmiekczaja i ocieplają zapach. delikatniejsza w odbiorze i zdecydowanie mniej inwazyjna dla otoczenia ale niestety tez duuzo mniej trwala (co dziwne, bo chyba powinno byc odwrotnie)

mala9mi
mala9mi

Przepadam za bratem bliźniakiem Narciso Rodriguez for Her czyli Lovely S. J. Parker.

Skusiłam sie w końcu na testy for Her bo myslałam, że może ta wersja będzie lepsza, bardziej bogata i ogólnie "naj". Bo w końcu Lovely to zapach celebrycki z gatunku tańszych a NR for Her to coś ciut lepszego.

Jakies było moje zdziwienie gdy okazało się, że to właśnie Lovely wygrywa.
For her w wersji EDP jest bardziej ubogie, ciche i ogólnie takie ledwo, ledwo. Wytrzymuje na mojej skórze niecałe dwie godziny a żeby go wyczuć muszę intensywnie się wwąchiwać. To wciąż ten sam trochę suchy i lekko gorzkawy zapach. Trochę w nim czystości wypranej bawełny, drewienka i pudru. Róże? Brzoskwinia? Nic z tych rzeczy.
Nie mogę powiedzieć, że for Her jest brzydkie. Ładne jest ale jednak Lovely jest bardziej wyraziste.

Bardzo dziwne jest podobieństwo tych zapachów bo przecież nuty zapachowe mają tak różne.

Skuszę się jeszcze na wersję EDT bo a nuż okaże się lepsza?

Trwałość marna ok 2 godzinna. Zapach bardzo bliskoskórny, trudno wyczuwalny.
Flakon ładny, podoba mi się.

Jeden z najbardziej intymnych, fizjologicznych wręcz zapachów, jakie znam.

Początek to kwiaty, głównie konwalie - których, o dziwo nie ma tutaj w składzie. Bardzo szybko jednak znikają i pojawia się piżmo - bynajmniej nie czyste, a oleiste, nieco kwaśno - drożdżowe, bardzo zmysłowe...

Całość jest jednak dla mnie zbyt intymna, zbyt jednoznaczna. Kojarzy mi się z zapachem pokoju po miłosnych igraszkach, a jakoś nie wyobrażam sobie pachnieć tak na co dzień.

koliberek
koliberek

Wersja EDP cieplejsza, EDT bardziej wyrafinowana ostrzejsza, uwielbiam je obydwie jednak głębszy ukłon idzie w stronę EDP

kpnz
kpnz

Porównując wersję EDP do EDT, powiedziałabym, że jest bardziej pudrowa, silnie kwiatowa, wyraźnie wyczuwalne są białe kwiaty, a baza zapachu nadaje jej zawiesistego, gęstego charakteru. EDT odbieram jako bardziej kwiatowo-wodne, przestrzenne, trochę nawet poważniejsze, równie kobiece, ale bardziej eleganckie. EDP kojarzą mi się poetycko, z krajobrazem nad stawem, gdzie pływają łabędzie, panuje cisza i wszystko wokół kwitnie. W odbiorze zapach bardzo intensywny, charakterystyczny, rzadko kogoś pozostawia obojętnym. Przy czym nie jest zapachem z dużą trwałością. Na mnie trzymał się ok. 4-5 godzin wyczuwalnie, potem tylko baza zostawała przy skórze. Z chęcią ponosiłabym wersję EDT choćby dla porównania „nastrojów” perfum :)

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum by Narciso Rodriguez 3.43 out of 5 based on 92 ratings and 7 user reviews

Zakupowe okazje

narciso rodriguez for her eau de parfum, 1.6 oz
narciso rodriguez for her eau de parfum, 1.6 oz
Eau De Parfum 2.5oz
112.50 USD
Narciso Rodriguez For Her Eau De Parfum with Atomizer Limited Edition 75ml 2.5oz
Sephora.com, Inc.
123.00 USD
Narciso Rodriguez for her Eau de Parfum 3.3 oz Eau de Parfum Spray
Narciso Rodriguez for her Eau de Parfum 3.3 oz Eau de Parfum Spray
Macys.com
123.00 USD
narciso rodriguez for her eau de parfum, 3.3 oz
narciso rodriguez for her eau de parfum, 3.3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Kenzo Kenzo Amour Narciso Rodriguez Narciso Chanel Coco Eau de Parfum Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Gucci Envy Chanel Allure eau de parfum Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Poison Prada Prada Candy Bottega Veneta Bottega Veneta Lacoste Lacoste Pour Femme Christian Dior Dolce Vita Giorgio Armani Armani Mania Dolce&Gabbana The One Christian Dior Pure Poison Christian Dior Dior Addict Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dune