Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Narciso Rodriguez L'Eau For Her Narciso Rodriguez dla kobiet

Narciso Rodriguez L'Eau For Her Narciso Rodriguez dla kobiet

Narciso Rodriguez L'Eau For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez L'Eau For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez L'Eau For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Narciso Rodriguez L'Eau For Her marki Narciso Rodriguez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Narciso Rodriguez L'Eau For Her został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są jaśmin, cyklamen i piwonia; nutami serca są róża, konwalia i ambra; nutami bazy są piżmo i paczula.

Jaśmin Cyklamen Piwonia

Róża Konwalia Ambra

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narciso Rodriguez L'Eau For Her by Narciso Rodriguez.

Narciso Rodriguez For Her
Idylle
Lovely
Idylle Eau de toilette
Chloe Eau de Toilette

Narciso Rodriguez L'Eau For Her Recenzje Perfum

Krupczatka
Krupczatka

Wspominałam, że jestem pies na piwonię? Testuję po kolei wszystkie pachnidła , które mają ją w składzie.
Po kilku nieudanych zakupach w ciemno, pomimo entuzjastycznych opinii, zaopatrzyłam się najpierw w odlewkę. I chyba dobrze zrobiłam...
Nie czuję jaśminu, nie czuję róży. Piwoni nie ma. Czuję tylko konwalie. Uściślając- ich nadgnite łodygi i zielonkawą wodę z wazonu.
Może powinnam jeszcze poczekać, może jeszcze ułożą się na skórze?
Na chwilę obecną nie mam ochoty na dalsze testy, odlewka powędruje na dno szuflady.

Maverick
Maverick

L'eau to prawie idealna kopia Idylle Guerlain. Oba zapachy sa wypelnione konwaliami, bardzo kobiece, idealne na wiosne. Nie ma wielkiej roznicy w zapachu, ale Idylle utrzymuje sie zdecydowanie dluzej.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Piwonie, konwalie i piżmo w rolach głównych, wyczuwaly jest też cyklamen. Dzięki typowemu dla kompozycji NR białemu, proszkowemu i takiemu "mydlanemu" piżmu, od razu można zidentyfikować ten charakterystyczny zapach. Dla mnie pachną po prostu dobrej klasy kwiatowym mydełkiem, po ich użyciu nieodparcie nasuwa mi się wizja sporej, obłej, jasnoróżowej kostki mydła, pieniącego się kremowo i delikatnie, luksusowego ;)
Jest miło, higienicznie i syntetycznie. Polecam miłośniczkom takich klimatów.
Trwałość średnia, jak to z mydłem ;)

aistionnelle
aistionnelle

Jaka piękna róża!Dojrzała, choć niedawno rozkwitła, otwiera płatki po deszczu. Wrażenie wilgoci przenika cały zapach, a głębi, pewnej tajemnicy dodają otaczające ją białe kwiaty i paczula. Efekt podobny do artisanowskiego Voleur de Roses: ciemny, nieznany ogród i buszujący po nim złodziej zrywający róże dla kogoś sobie bliskiego, ważnego.Robi to szybko, nieopatrznie, raniąc sobie palce, strząsając z kwiatów wodę. Jeśli i tu jest jakiś złodziej, a może to sam ogrodnik do róż dodaje piwonie, a także przełamujące kolorystykę bukietu jaśmin i konwalie.Poza paczulą nie wyczuwam składników bazowych, może lekką smugę ambry gdzieś przy skórze, przez chwilę, ale już nie piżmo, będące niejako całej linii podstawą. Ma to swoje plusy-zapach ani przez chwilę nie jest ciężki, nie przytłacza i nie dusi( co czyni Musc for Her czy niedawne For Her w czarnej butelce ) ale i minusy-For Her L`Eau traci na trwałości. Dwie-trzy godziny po aplikacji na skórze pozostaje tylko mgliste wspomnienie zapachu, wyobrażenie nocnej wizyty w ogrodzie. A może tego, kto ów ogród odwiedził?;)
Wydaje się, że inaczej będą tę kompozycję odbierały zwolenniczki róż ogrodowych, doceniając świeżość zapachu i jego uniwersalność -będzie się świetnie nosił w upały i łagodził letnią, przedburzową aurę, całkiem inne będą reakcje zwolenniczek zapachów orientalnych czy nawet jadalnych z różą w tle -im zapach może się wydać "przemoknięty", nietrwały czy mało elegancki.

Zakupowe okazje

36.29 USD
Narciso Rodriguez L Eau For Her Eau De Toilette for women 1.7 oz
Narciso Rodriguez L Eau For Her Eau De Toilette for women 1.7 oz
Gift Set 7oz
46.55 USD
Narciso Rodriguez L Eau For Her Gift Set III. Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 2,5 oz
48.29 USD
Narciso Rodriguez L'Eau For Her Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Narciso Rodriguez L'Eau For Her Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Gift Set 7oz
54.35 USD
Narciso Rodriguez L Eau For Her Gift Set I. Eau De Toilette 1,7 oz Eau De Toilette 0,33 oz
Eau De Toilette 1oz
55.00 USD
Narciso Rodriguez L'Eau For Her Eau De Toilette Travel Spray 30ml 1oz
Narciso Rodriguez L'Eau For Her Eau De Toilette Travel Spray 30ml 1oz
55.90 USD
Narciso Rodriguez L Eau For Her Eau De Toilette for women 3.4 oz
Narciso Rodriguez L Eau For Her Eau De Toilette for women 3.4 oz
58.99 USD
Narciso Rodriguez L'eau For Her by Narciso Rodriguez EDT Spray 3.4 oz Tester for Women
77.00 USD
Narciso Rodriguez L'Eau For Her Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
106.00 USD
106.00 USD
Narciso Rodriguez 'L'Eau for Her' Eau de Toilette

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narciso Rodriguez L'Eau For Her marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narciso Rodriguez L'Eau For Her marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Hermes Le Jardin de Monsieur Li Givenchy Amarige Estée Lauder Sensuous Chanel Allure eau de parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Moschino Cheap & Chic I Love Love Christian Dior Hypnotic Poison Bottega Veneta Bottega Veneta Lolita Lempicka Lolita Lempicka Yves Saint Laurent Belle d`Opium Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Lancome Hypnose Bvlgari Omnia Amethyste Tom Ford Noir de Noir Bvlgari Jasmin Noir Calvin Klein Truth