Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense Narciso Rodriguez dla mężczyzn

Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense Narciso Rodriguez dla mężczyzn

lekko korzenny

Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense marki Narciso Rodriguez to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys i różowy pieprz.

Piżmo Irys Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense by Narciso Rodriguez.

Narciso Rodriguez for Him Musk

Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense Recenzje Perfum

Distaste
Distaste

Piżmol. Taki zwierz, który wpadł do lekko irysowego kremu. To tyle, ale uważajcie. Ten piżmol ma królicze libido i lubi sobie chędożyć, oj lubi. Do tego stopnia, że każda króliczyca o tym wie. Cześć to zniechęca, a cześć zachęca. Szczególnie zachęca te króliczycze, które po miłym tete-a-tete preferują solidne łubu dubu. Bardzo so-li-dne.

Piodr
Piodr

Mając pierwszy raz na skórze Narciso, niemal od razu chciałem go skreślić. Początek przywiódł mi na myśl zapach pianki do golenia czy stare wody kolońskie. To nie było przyjemne. Mimo to, postanowiłem że tak łatwo nie odpuszczę, i spróbuję dostosować się do wymogów jakie stawia Narciso. Pewnego chłodnego, wczesnowiosennego wieczoru wyszedłem ubrany wskroś elegancko, mając na sobie czarny garnitur. I to właśnie idealne warunki dla tych perfum, bo właśnie wtedy poczułem ich klasę. MINIMALIZM. PIĘKNY MINIMALIZM. Tu po prostu NIC nie musi NIC udowadniać.
To może wydać się śmieszne, ale gdybym miał wskazać perfumy, które najlepiej pasowałyby do tytułowego bohatera książki "50 twarzy Grey'a", to właśnie byłyby te. Szary- taki właśnie kolor ma dusza tego Narciso.

Niestety nie jestem Grey'em ;) rzadko mam okazję do tego by założyć garnitur, a co za tym idzie, flakon tylko by się kurzył. A szkoda...

Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense by Narciso Rodriguez 3.25 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narciso Rodriguez For Him Eau de Parfum Intense marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Paco Rabanne XS Extreme Girl Lalique Lalique Pour Homme Equus Penhaligon`s Malabah Arrogance Arrogance Man Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII DSH Perfumes Cafe Noir CB I Hate Perfume AmBrosius Demeter Fragrance Cinnamon Bark Parfumerie Generale Private Collection Querelle Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Rose en Bos Dark Heart