Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet

Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet

Mam: 92 Miałem: 42 Chcę: 54 Ukochany zapach: 3

Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Narciso Rodriguez For Her marki Narciso Rodriguez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Narciso Rodriguez For Her został wydany w 2003 roku. Narciso Rodriguez For Her stworzyli Christine Nagel i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są osmantus, kwiat afrykańskiej pomarańczy i bergamotka; nutami serca są piżmo i ambra; nutami bazy są wetyweria, wanilia i paczula. Ten zapach jest zwycięzcą 2 nagród: FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Nouveau Niche 2004 i FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Nouveau Niche 2007.

Osmantus Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka

Piżmo Ambra

Wetyweria Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narciso Rodriguez For Her by Narciso Rodriguez.

Lovely
Narciso Rodriguez L'Eau For Her
Signature Story for Her
Narciso Rodriguez For Her Eau de Toilette Delicate Limited Edition
Egra Women

Narciso Rodriguez For Her Recenzje Perfum

coralin
coralin

To jest miłość! Najdłużej używany przeze mnie zapach, robię oczywiście przerwy kiedy, co naturalne, przestaję go wyczuwać. Jest bardzo kobiecy, przytulny, ale nie mydlany jak inne perfumy z wiodącą nutą piżma. Może to sprawka wetiwerii, która daje pazura i nie pozwala wybrzmieć nijako i mdło. Projekcja taka, jaką powinny mieć eleganckie perfumy.

Sylwia74
Sylwia74

Przepadłam od pierwszego niuchnięcia. Piękne i takie inne. Narciso poznałam dobrych parę lat temu. Jakże były odmienne od zapachów panujących wtedy na półkach w perfumeriach. Prawdziwy piżmowiec z wanilią, wetywerią i paczulą w tle. Seksowne i intrygujące. To nie są perfumy dla tłumów typu LVEB, Si, Lady Million czy Black Opium. One są wytrawne, powiedziałabym gorzkie ale ciepłe i mega kobiece, eleganckie. Pasują zarówno na dzień do jeansów i białej koszuli jak i na wieczór do małej czarnej. Bardzo trwałe, na mojej skórze trwają kilka godzin. Flakon prosty jednakże niesamowicie elegancki. To jedne z moich ulubionych perfum, jestem nimi oczarowana.

Nan
Nan

To będzie przewrotna opowieść o tym, jak kupowałam świeżaka. Generalnie nie lubię tej grupy zapachowej, nie kręci mnie, niemniej nawet wielbicielce ciężkich woni potrzebny jest od czasu do czasu lekki zapach, który nadawałby się na okres dzikich upałów, albo na okazje gdy cięższe, mocno projektujące perfumy mogłyby być niemile widziane. Szukałam długo i wytrwale, odrzucając jeden zapach po drugim, aż trafiłam na Fleur Cherie marki L’Occitane, której głównym składnikiem jest kwiat pomarańczy. Niestety – marne parametry użytkowe i bardzo wysoka cena sprawiły, że i ten zapach odrzuciłam, choć w pierwszej chwili mnie zachwycił. Jednak kwiat pomarańczy nie chciał mi wyjść z głowy i postanowiłam ruszyć tym tropem.

Trop zawiódł mnie ku Narciso. Powąchałam, przepadłam zupełnie i kupiłam. Świeżaka, zaiste… Narciso jest w moim mniemaniu zapachem czystości i świeżości, ale świeżakiem nazwać go trudno. Jest na to zbyt ciężki, bo piżmo, główny składnik tych perfum przybiera tu postać gęstą i esencjonalną. Przytłacza sobą wszystkie inne składniki, w tym kwiat pomarańczy, na który tak liczyłam. Muszę przy tym powiedzieć, że takiego oblicza tej ingrediencji wcześniej nie znałam, gdyż moje doświadczenia z nią obejmowały głównie piżmo słodkawe (jak w Wild Musk Coty’ego), kosmetyczno-pudrowe (jak w Soft Musk Avonu), lub skręcające w stronę orientu (jak w Jovan Musk). Piżmo Narciso, choć powielone w wielu późniejszych perfumach w okresie swej premiery było bardzo odkrywcze. Z jednej strony zapach ten jest krystalicznie czysty, przejrzysty wręcz, z drugiej ma w sobie otchłanną głębię, tak rzadką w perfumach obecnej doby. Wąchając go mam zawsze wrażenie zapadania się w jakąś czeluść, gdzie czeka na mnie coś niezwykłego i trudnego do ujęcia w słowa. Pasuje mi do nieco melancholijnego nastroju jesiennych dni, gdy przyroda zamiera, a my zaczynamy rozmyślać o rzeczach ostatecznych. Czarna, nieprzezroczysta butelka tworzy harmonijną całość ze swą zawartością.

Wisienka
Wisienka

Narciso mnie zachwyca, Narciso mnie czaruje, Narciso ma piżmo ! A ja lubię piżmo dzięki i za sprawą jednego piżmoluba, którego też lubię :)
Narciso perfumy, podobno kapryśne i kontrowersyjne z natury, co potwierdzam, pachną co najmniej zmiennie, trochę przyrodą w deszczową pogodę, czasem sierpniowym słonecznym popołudniem, świeżo i delikatnie też potrafią. Wygląda na to, że aurę klimatyczną mają opanowaną do perfekcji, wedle życzenia. Pory roku? Też. Mówisz, masz.
Zmienność i kaprysy w Narciso są jednak nieco bardziej skomplikowane. Rzecz w tym, że owe perfumy pachną również industrialnie - mokrym, świeżym betonem. Tak to nazwę. Nigdy bym nie znalazła lepszej charakterystyki i słowa "beton" gdyby nie wyżej wymieniony piżmolub, który mi to uzmysłowił i ja się z nim całkowicie zgadzam i powtarzam: tak pachnie wilgotny beton :)
Dlatego,Narciso Rodriguez są do indywidualnego testowania, zalecam przed zakupem, mogą wywoływać skrajne emocje. Projekcja i trwałość doskonała, mimo stężenia edt.
Reasumując, ponieważ piżma mają mnóstwo , mnóstwo i nie przesłodzonego, raczej trudnego i szorstkiego, ponieważ sięgnęłam po nie i poznałam w przemiłych okolicznościach i kojarzą mi się z przesympatyczną osobą, to ja, jestem nimi zachwycona, zakochana w nich i w ogóle szaleństwo :)

iklee
iklee

Narciso - po przeczytaniu zachęcających opinii postanowiłam sama przetestować ten zapach. Żałuję jedynie, że tak długo z tym zwlekałam. Perfumy są ładne, przyjemne dla nosa, bardzo kobiece. Wyczuwam kwiat pomarańczy, piżmo i konwalię. Zapach jest delikatny, elegancki ale jednocześnie jest też uwodzicielski. Myślę, że najbardziej pasuje na ciepłe, letnie wieczory. Ten zapach to obietnica mile spędzonego wieczoru.
Flakon bardzo elegancki, minimalistyczny. Trwałość dobra ok. 7 h.

MIKOSZKA
MIKOSZKA

Jedne z moich ulubieńców. Uwielbiam takie piżmowce. Potwierdzam, są bardzo podobne do Lovely SJP. For Her Narciso to intymny, ciepły zapach, perfumy Parker są nieco chłodniejsze i bardziej chemiczne. For Her są słodsze, przytulniejsze. Po pierwsze - piżmo, po drugie - piżmo, po trzecie - cała reszta :). Czyli trochę kwiatów, żywicy, wanilii i paczuli. Naprawdę lubię ten zapach. Niestety na mnie nie są trwałe. A na to, jak długo perfumy są wyczuwalne ma wpływ pogoda i pora roku, najbardziej lubię je jesienią i wiosną, to właśnie w tedy ich zapach utrzymuje się na mnie najdłużej. Lubię je za szybkość, z jaką stapiają się ze skórą. Że są sensualne, i że czuję się w nich bardzo dobrze i naturalnie. Mają piękny flakon.

dotpsot
dotpsot

Z Narciso u boku droga jest skomplikowana... Przetestowałam kiedyś, wszystko w nim od razu mnie powaliło na kolana. Potem długo nie mogłam go znaleźć w dobrej cenie, nie jest to bestseller sklepowy, przez co ciężko go namierzyć. W końcu się udało! I tutaj zaczynają się drobne schodki na naszej wspólnej drodze.
Są dni, kiedy go kocham wręcz. Jest to, jak większość podkreśla, bardzo intymny zapach. Nie pasuje do każdej kreacji, staram się uważnie dobierać zapach do tego, jak danego dnia wyglądam. Mam lekkie zboczenie na punkcie takiej spójności. Co za tym idzie, nie noszę go co dzień na sobie, ale nie uważam też że jest wyłącznie na specjalne okazje. Jak już go mam na sobie, to jest bosko. Czuję się dobrze, może nawet trochę bardziej silniejsza, niż na co dzień. Przez pierwsze godziny na pewno nie jest bliskoskórnie, czuję go przy każdym, nawet najdrobniejszym poruszeniu - tak lubię. Nie przejmuję się zbytnio otoczeniem. W takie dni mam poczucie takiej spójności z zapachem, jak nigdy.
Niestety, są też dni, kiedy jestem bardzo zmęczona, niewyspana, kilka razy nie myśląc zaaplikowałam Narciso.... To nie było dobrym pomysłem! Zapach mi strasznie ciążył, drażnił wręcz, co jest bardzo dziwne bo ja go na prawdę lubię, jak mało który zapach, całą sobą. W zmęczone dni byłam przekonana, że nie dotrwam do końca dnia pracy i umrę z głową na klawiaturze i grymasem nienaturalnym na twarzy, jak w horrorach rodem z azjatyckich krain. Myślę, że Narciso tak właśnie daje mi znać, że dziś powinnam zostać w domu, i nie walczyć już dalej ze światem.

Podsumowując, zapach może bardzo przytłoczyć, gdy nie mamy dość siły, by wspólnie z nim maszerować, gdy zostajemy w tyle chcąc iść razem. Narciso jest bardzo silny, może nie tyle w projekcji (chociaż nie mam mu nic do zarzucenia), co w kompozycji. Kocham chłodne, zimne, takie nieco mroczne zapachy - Narciso tak odbieram. Nie jest to kolejny ulepek męczący od pierwszych chwil po aplikacji. Posiada swą moc ale innego wymiaru. Czarny flakon zagościł u mnie na dobre, już mam lekki wylew w prawym oku, myśląc że zniknie całkiem i gdzieś w odmętach Allegro osiągnie astronomiczne ceny....

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Moje, moje, moje!
Wreszcie nadeszła moja urodzinowa paczuszka. Jak ja się zmagałam czy je zakupić, a właściwie jaką pojemność, bo są drogie. Ale można sobie zrobić prezencik, w końcu to ćwierćwiecze się zbliża :D
Jejku, jakie one są ...SENSUALNE. Naprawdę nie wiem gdzie w nich jest ten dystans i chłod, bo dla mnie są szalenie seksowne i okrutnie uwodzące - co już zauważyłam podczas wielogodzinnych testów.
Ja je uwielbiam, są trwałe, są piękne, kwiatowe, piżmowe, mają świetną projekcję...i w ogóle moja 100ml, czarna, klasyczna flaszka już pręży się dumnie w szafce...a ja razem z nią (totalnie mnie już pogięło).

Nie wiem czemu, ale pachną mi tak elegancko, że nie wiem czy podejmę się noszenia ich na co dzień. Póki co, będę je aplikować z nabożeństwem, by towarzyszyły mi podczas specjalnych okazji.

kadanka
kadanka

dzieki temu zapachowi przekonałam sie, ze testowanie typu psiknac i powachac to za mało... poczatek mają swietny, taki, jak piszecie poniżej, ale niestety po jakims czasie (ok 1 godziny) wylazła bardzo silna, zimna mydlana nuta. taka, od ktorej nos boli i wierci.
z kolei wersja rozowa jest zbyt fizjologiczna (jak napisala Lady Vader) - po godzinie pudrowe kwiatki uciekaja a wybijaja sie takie kwaskowate, cielesne aromaty. ale tez jest ona duzo mniej intensywna niz edt, zapach szybko sie wygasza i siedzi blisko skóry.
po poczatkowym zachwycie oboma "Narcyzami" teraz mam dla nich troche mniej entuzjazmu. edt na mojej skorze zostawia silny, mydlany aromat.
na ubraniach jest MEGA trwały.

EDIT: piszac o wersji rozowej, mialam na mysli " L'eau Narciso Rodriguez for her", a nie tą wczesniejszą, bardziej znaną Narciso Rodriguez EDP. sorry za zamieszanie. Rozowa EDP jest dla mnie bardzo spoko.

perfumeholic88
perfumeholic88

Pamiętam kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ten zapach na półce w perfumerii ( a było to ok. 6-7 lat temu). Koło siebie stały dwa flakony : czarny i różowy. Coś mi podpowiadało, aby najpierw przetestować zawartość różowego. To nie było to. Sięgnęłam po czarną flaszeczkę i z miejsca zapragnęłam tych perfum tak bardzo, że nawet chciałam je kupić od razu, ale odrzuciła mnie proponowana cena. Szukałam ich dość długo łudzac się, że uda mi się je zdobyć za przyzwoitą kwotę, ale w między czasie o nich zapomniałam i dopiero teraz dzięki próbce mogłam odkryć tę kompozycję na nowo. Jestem jednak bardzo zaskoczona tym jak ten lekki, zwiewny piżmowy zapach z niewielkim dodatkiem kwiatu pomarańczy i osmantusa mógł tak bardzo mi się podobać ?!Teraz po latach zrozumiałam, że nie ma w nim nic nadzywczajnego. Ja go widzę jako zapach uniwersalny i świetny do pracy właśnie pasuje mi do buissneswoman, do białej koszuli i dobrze skrojonego żakietu. Jest on dość mydlany, bo to piżmo zdecydowanie tutaj rządzi. Klasyczny dobry zapach, ale cieszę się, że jednak go nie kupiłam.

Teresa88
Teresa88

Mój mąż twierdzi, że For Her to dobry klasyczny zapach do biura i marzy o tym, żeby ten zapach bardziej się rozpowszechnił i stał się w ten sposób przeciwwagą dla "Czarnej sukienki" i "Pięknego życia", które w jego firmie panują niepodzielnie od dłuższego czasu i już przyprawiają go o mdłości.
Córka krzywi się wąchając For Her i mówi krótko: "O jedną mydlarnię za daleko".
Ja jestem gdzieś pośrodku. Początek i końcówka zapachu podobają mi się - For Her jest wtedy gorzki w bardzo elegancki sposób. Jednak środkowe kilka godzin (zapach jest bardzo trwały) nie zachwycają mnie, bo mydlana nuta jest jednak wtedy wyczuwalna. Nie jest to aż "o jedną mydlarnię za daleko" i ta mydlana nuta bardziej przypomina mydło do golenia niż zwykłe mydło toaletowe, ale czuję ją całkiem wyraźnie.
For Her jest zapachem wyraźnie gorzkim przez cały czas trwania. Kwiaty nie odgrywają tu praktycznie żadnej roli - dają tylko jakiś ledwo zauważalny cień. Moim zdaniem, jest to podobny typ zapachu, jak Reveal CK, ale For Her jest jakby miększy i znacznie przyjemniejszy dla nosa.
W każdym razie, radzę koniecznie zrobić globalne testy przed zakupem, żeby potem nie było lamentów w stylu "o jedną mydlarnię za daleko", bo For Her na pewno nie jest zapachem, który spodoba się każdemu.
Projekcja na długość ramion; trwałość bardzo duża.

justyna.neyman
justyna.neyman

Perfumy w doskonałym gatunku. Prawdziwie eleganckie, nieco chłodne, zdystansowane, nie narzucające się, a jednak zwracające uwagę.
Gładkie, piżmowo - kwiatowe (konwalię czuję), ale nie mydlane. Z czasem ocieplają się, ani trochę nie odstają od ciała. Trochę typu "druga skóra", ale z większą niż ten gatunek projekcją i dobrą trwałością.
Klasa.
Przywodzą mi na myśl inteligentą biznes woman, swobodną, doskonale się ze sobą czującą. Świetnie ubrana, o nienagannej figurze. W dopasowanej sukience, ktora niczego za wiele nie pokazuje. Ale kiedy zjawia się przystojny kolega z pracy, kobieta zakłada nogę na nogę i wówczas odsłania kawałeczek szczupłego uda i brzeg pończochy zwieńczonej piękną, zmysłową koronką.

Justyna Neyman
Justyna Neyman

Klasa.
UWAGA- funkcjonuję jako justyna.neyman - pod tym nickiem mam wlaściwy profil i recenzje

Arsonist
Arsonist

Klasyka damskich piżmowych perfum w nowoczesnym wydaniu. Ekstremalnie kobiecy zapach, przy czym jest to kobiecość bardzo współczesna. Kojarzy mi się z archetypem kobiety z wielkiego miasta, która sprawnie łączy role zawodowe z rodzinnymi, a do tego jeszcze zawsze świetnie wygląda.

For Her mieści w sobie całe pokłady słodyczy i ciepła, ale zawiera też pierwiastek chłodnej elegancji, która działa dystansująco. Dlatego jest to bardzo uniwersalny zapach, który pasuje w zasadzie na każdą okazję, porę i pogodę.

Bardzo podoba mi się też jego ewolucja. Zaczyna się od słodkiej chmury suchego, pudrowego piżma. Z czasem wypuszcza pączki kwiatów osmantusa i pomarańczy, przez co staje się bardziej przejrzysty i wilgotny.

Duża trwałość - ok. 8 godzin.

Piękna i gustowna kompozycja. "Mała czarna" w mojej perfumowej garderobie - nic ekstrawaganckiego czy wyzywającego, a robi wrażenie.

karolkowa
karolkowa

Ciekawy, typowo kobiecy zapach. Na początku wyczuwam piżmo z konwaliami jednak tez etap nie trwa długo. Konwalie gdzieś znikają i pozostaje wspaniałe, otulające piżmo podbite ambrą i wetywerią. Na mojej skórze zapach trwa wiele godzin, nie męczy otoczenia lecz zwraca na siebie uwagę. Cudownie stapia się ze skórą.

Roq
Roq

O mamo. Toż to cudo...
Okazało się, że kiedyś, gdzieś, wąchałem Narciso dla pań, ale niespecjalnie mnie ujął. A tylko dlatego, że wąchałem wersję "różową", EDP.
Dziś miałem szczęście spróbować czarnego Narciso w formie wody toaletowej i... zaliczyłem opad szczeny.
Ciepły, elegancki, ale bardzo współczesny, lekko konwaliowy, przy tym uwodzicielski i tak cholernie przytulny, że aż chce się zasypiać na kobiecym parapecie/dekolcie dyskretnie zroszonym Narciso for her. Zwłaszcza wtedy, kiedy do gry wchodzi nad wyraz ponętne Narcisowe piżmo. Dodatkowym atutem NRfh, jest jego niezła trwałość.
Całość zamknięto w niepowtarzalnym, a przy tym pięknym, typowym dla marki Rodrigueza flakonie, i choć kosztuje to niemało, zdecydowanie warto to mieć, rozsiewać przepiękne akordy, i doprowadzać facetów do szaleństwa...
Powodzenia :)

Vespertine__Milo
Vespertine__Milo

Niezwykle klasyczny i rasowy uwodziciel perfumiarski, który niesie dalekie echo ducha i szyku perfum Coco wydając się być wersją bardziej nowoczesną. Dosyć lekki mimo sporej dawki piżma w nucie bazy. Oryginalności przydaje mu bardzo wyczuwalny osmantus, za to kwiatowości nuta konwalii. Doskonale będzie pasować do muzyki klasycznej słuchanej wieczorową porą, czy popołudniowej kolacji.

Zakupowe okazje

49.19 USD
Narciso Rodriguez For Her Gift Set XIV. Eau De Toilette 1,7 oz Bag
Narciso Rodriguez For Her Gift Set XIV. Eau De Toilette 1,7 oz Bag
53.23 USD
Narciso Rodriguez For Her Gift Set XVI. Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 1,7 oz Cosmetic Bag 6,8 x 0,4 x 4,7 in
Eau De Parfum 1oz
53.35 USD
Narciso Rodriguez For Her Musc Collection Intense Eau De Parfum for women 1 oz
Narciso Rodriguez For Her Musc Collection Intense Eau De Parfum for women 1 oz
Eau De Parfum 3.4oz
53.84 USD
Narciso Rodriguez For Her Musc Collection Intense Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
56.00 USD
narciso rodriguez for her eau de toilette, 1 oz
narciso rodriguez for her eau de toilette, 1 oz
56.09 USD
Narciso Rodriguez For Her Gift Set XV. Eau De Parfum 1,7 oz Bag
Narciso Rodriguez For Her Gift Set XV. Eau De Parfum 1,7 oz Bag
57.59 USD
Narciso Rodriguez For Her Gift Set V. Eau De Parfum 1,7 oz Eau De Parfum 0,33 oz
Eau De Toilette 2.5oz
68.54 USD
Narciso Rodriguez For Her Delicate Limited Edition Eau De Toilette for women 2.5 oz
70.00 USD
Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette Spray 50ml 1.6oz
Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette Spray 50ml 1.6oz
Eau De Parfum 1.7oz
75.09 USD
Narciso Rodriguez For Her Musc Collection Intense Eau De Parfum for women 1.7 oz
Gift Set 4oz
77.89 USD
Narciso Rodriguez For Her Gift Set XVII. Eau De Toilette 3,4 oz Body Lotion 2,5 oz Cosmetic Bag 6,8 x 0,4 x 4,7 in
79.00 USD
narciso rodriguez for her l'eau eau de toilette, 1.6 oz
narciso rodriguez for her l'eau eau de toilette, 1.6 oz
narciso rodriguez for her eau de toilette, 1.6 oz
narciso rodriguez for her eau de toilette, 1.6 oz
Eau De Toilette 2.5oz
100.50 USD
Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette with Atomizer Limited Edition 75ml 2.5oz
Eau De Toilette 3.4oz
narciso rodriguez for her eau de toilette, 5 oz
narciso rodriguez for her eau de toilette, 5 oz
Eau De Parfum 3.3oz
124.50 USD
Narciso Rodriguez For Her Musc Collection Eau De Parfum Intense Spray 100ml 3.3oz
Eau De Parfum
125.00 USD
Eau De Parfum
125.00 USD
Gift Set 4oz
139.99 USD
Narciso Rodriguez For Her Gift Set IV. Eau De Toilette 3,4 oz Eau De Toilette 0,33 oz Body Milk 2,5 oz
56.00 USD
Narciso Rodriguez for her l'eau 3.3 oz Eau de Toilette Spray
Narciso Rodriguez for her l'eau 3.3 oz Eau de Toilette Spray
Narciso Rodriguez for her Eau de Toilette 3.3 oz Eau de Toilette Spray
Narciso Rodriguez for her Eau de Toilette 3.3 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narciso Rodriguez For Her marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narciso Rodriguez For Her marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bottega Veneta Bottega Veneta Tom Ford Black Orchid Estée Lauder Sensuous Noir Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dior Addict Narciso Rodriguez Narciso Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Christian Dior Dolce Vita Chanel Coco Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Hermes Eau des Merveilles Giorgio Armani Armani Mania Christian Dior Dune Lacoste Lacoste Pour Femme Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Calvin Klein Truth Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Armani Code for Women