Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Narciso Eau de Toilette Narciso Rodriguez dla kobiet

Narciso Eau de Toilette Narciso Rodriguez dla kobiet

Narciso Eau de Toilette Narciso Rodriguez dla kobiet Filmy
Narciso Eau de Toilette Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Eau de Toilette Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Narciso Eau de Toilette Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Narciso Eau de Toilette marki Narciso Rodriguez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Narciso Eau de Toilette został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są róża bułgarska i piwonia; nutą serca jest piżmo; nutami bazy są ekstrakt białego cedru, cedr i wetyweria.

Róża bułgarska Piwonia

Piżmo

Ekstrakt białego cedru Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narciso Eau de Toilette by Narciso Rodriguez.

Narciso
Narciso Poudree
Rumeur

Narciso Eau de Toilette Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Ten zapach został podobnie zmieniony w nutach na sposób For Her w czarnej wersji. Tutaj zapach przypomina klasyczne Narciso, ale jest mniej gęsty, "dostojny" i minimalistyczny oraz wibrujący. Momentami czuć też wyraźniej słodsze nuty. Zapach jest mniej otulający, bardziej wytrawny i przystojny. Widzę w nim jakąś elegancką panią pracującą na wysokim stanowisku, zmysłową, konkretną i oszczędną w słowach.

gabkap
gabkap

Czarny Narciso, brat bliźniak Białego. Skład praktycznie identyczny, różni sie tylko jedną nutą: tu jest piwonia, tam gardenia. Szczerze mówiąc nie widzę różnicy. Otwarcie jest - jak we wszystkich Narciso - trudne, ale potem zapach rozwija się w piękny sposób. Uwielbiam ten moment, kiedy, po jakiejś godzinie, wychodzi baza, którą ja czuję jako kadzidło, choć pewnie jest to cedr i wetyweria+piżmo. Zapach naprawdę trudny do określenia, przecudny. Wąchając Narciso mam ochotę śpiewać: I wish I krew how it would feel to be free...

amanda
amanda

Na mojej skórze znowuż zapach ten wychodzi jeszcze inaczej niż na poprzedniczkach.
Początkowo najmocniej gęsty zapach cedru,właśnie ekstrat,coś bardziej skondensowanego.
Im dłużej zaczyna kumplować się z ciepłem mojej skóry,obdarza ją delikatną słodyczą pomieszaną z wytrawnością, oraz nie za intensywną pieprznością.
Zapach z pewnością wyróżniający się od innych bardziej typowych.Dla mnie trochę taki futurystyczny,nieuchwytny,nie nazwany.
Chciałabym o nim coś więcej powiedzieć,ale nie wiem jak.
Jak gdyby słowa z zapachem przelatywały mi przez palce a ja nie wiem co jeszcze dodać.
Jedynie mogę dodać to iż nie wyczuwam piżma jako brudnego,fizjologicznego.
Jest dla mnie tutaj bardziej przyjazne,skąpane w ciepłych barwach,podszyte ciepłem i przytulnością.
Nie w moich klimatach,ale muszę jednak przyznać,że zapach może zainteresować swoją nie tuzinkowością.

liczi
liczi

Ostrzegam wielbicielki, to nie będzie miła recenzja.
Zapach z początku podobny do wersji EDP. Po jakimś czasie na mojej skórze kwiaty fermentują, zapach gorzknieje, staje się brudny, zepsuty i nieco męski. Miałam wrażenie jakbym ubrała nieświeżą, męską koszulkę, co gorsze nie swojego partnera tylko obcego faceta. Fuj. Wytrzymałam z tym zapachem cały dzień czekając na bazę ale nic miłego się nie wydarzyło.
Szkoda.
Mleczny, EDP świeżo użyty też jest trudny, niejednoznaczny, ale z czasem układa się na mnie czysto, kremowo, pięknie. Powtórzę testy, ale pierwszy kontakt był strasznie nieprzyjemny.
Flakon to prawdziwe arcydzieło, ale nie wiem czy ozdobi moją półkę.

seeandsmell
seeandsmell

Zachwycona białym Narciso, ale nie całkiem przekonana, że to zapach dla mnie, z niecierpliwością oczekiwałam jego czarnej wersji w koncentracji wody toaletowej i z nieco innym bukietem kwiatów. Liczyłam na to, że będzie bardziej "mój" -- i nie rozczarowałam się. Nowy Narciso nie jest leniwie łaszącym się, puchatym, rasowym kotem o śnieżnobiałej sierści, przyzwyczajonym do pieszczot i smakołyków jak jego poprzednik. Jest pręgowanym kotem-dachowcem. Oswojonym, ale nie do końca. Takim, który nie zapomina nigdy o tym, że w miękkich poduszeczkach łapek ma ukryte ostre półksiężyce, których w każdej chwili może użyć.

Jest zmysłowy i cielesny, ale bardziej w ten brudny sposób, w który cielesny jest mój ukochany For Her edt. Jest mniej przyjazny, mniej puchaty od białego brata, nie stara się przypodobać. Zgaduję, że będzie kapryśniej układał się na różnych skórach, przez co znajdzie mniejsze grono fanów, ale za to -- wierniejszych. Na przykład mnie, ale do rzeczy.

W pierwszej godzinie po aplikacji kojarzył mi się z różowym For Her edp. Róża ułożyła się na mnie bardzo podobnie, przypominając trochę konwalie. Nie konwalie perfumeryjne, zielone i mokre, ale te drobne białe dzwoneczki: chłodne, jasne i niepozorne, a jednak o intensywnej, kwiatowej woni. Parę groszy na pewno dołożyła tu piwonia, ale ciężko ją od róży oddzielić, działają w duecie.

Potem pojawiło się piżmo. Piżmo typowe dla Rodrigueza, jego miłośnicy na pewno nie będą rozczarowani. Zapach powoli stawał się tak kremowo-drzewny jak jego starszy brat. Podobny bliźniaczo, ale nie identyczny. Naszych bliźniaków różnią dwa szczegóły: ten ciut młodszy ma na policzku pieprzyk, a na czole drobną bliznę. Pieprzyk dosłownie, bo choć brak go w nutach, wyczuwam pośród tego kremu i drewienek szczyptę czarnego pieprzu. Może to figiel, który spłatała mi wetyweria? Bliznę metaforycznie, po prostu -- ten z braci ma trochę trudniejszy charakter, chodzi swoimi ścieżkami. A w jego perfumowym wcieleniu objawia się to tym, że momentami zawarty w nim cedr pachnie dość męsko, ochładza ciut tę kompozycję i dodaje jej przestrzeni. Ta szczypta pieprzu, ten mały męski pierwiastek przełamują piękną, ale jednak stereotypową kobiecość białego Narciso.

Trwałość, jak u poprzednika, więcej niż zadowalająca: ponad 8-9 godzin. Narciso edt jest jednak lżejszy i trzyma się bliżej skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Narciso Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Narciso Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narciso Eau de Toilette marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narciso Eau de Toilette marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Hermes L’Ambre des Merveilles Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Estée Lauder Sensuous Noir Prada Infusion d'Iris Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Santal Majuscule Narciso Rodriguez Narciso Poudree Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Juliette Has A Gun Not A Perfume The Different Company Sublime Balkiss Diptyque Eau Duelle Balenciaga Balenciaga L`Essence Diptyque Tam Dao Serge Lutens Ambre Sultan Diptyque Volutes Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Serge Lutens La Fille de Berlin Chanel Coco Noir Chanel Chanel N°5 Eau Premiere