Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet

Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet

Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Essence Eau de Musc marki Narciso Rodriguez to kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence Eau de Musc został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są irys i róża; nutą serca jest piżmo; nutą bazy jest ambra.

Irys Róża

Piżmo

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Eau de Musc by Narciso Rodriguez.

Essence in Color
Iris Poudre
White Musk

Essence Eau de Musc Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Ten zapach najlepiej opisać przez porównanie go do Infusion d'Iris Prady - ten sam irys, podobieństwo znaczne. Jednak z Essence żadna esencja, raczej woda; zapach jest bardzo ulotny, właściwie po dwóch godzinach nie było już po nim śladu, co go dyskwalifikuje w moich oczach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Eau de Musc marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Eau de Musc marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Amber Mystique Narciso Rodriguez Essence Chanel Chanel No 19 Poudre Serge Lutens Santal Majuscule Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Cafe Rose Estée Lauder Sensuous Noir Lalique Encre Noire Pour Elle Guerlain Eau de Shalimar Christian Dior Poison Tendre Serge Lutens La Fille de Berlin Narciso Rodriguez Narciso Guerlain Shalimar Parfum Initial Christian Dior Dior Homme Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Montale Black Musk Amouage Reflection Woman Rochas Tocade Jil Sander Jil Sander No 4 Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal