Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet

Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet

Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Essence Eau de Musc Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Essence Eau de Musc marki Narciso Rodriguez to kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence Eau de Musc został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są irys i róża; nutą serca jest piżmo; nutą bazy jest ambra.

Irys Róża

Piżmo

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Eau de Musc by Narciso Rodriguez.

Essence in Color
Iris Poudre
White Musk

Essence Eau de Musc Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Ten zapach najlepiej opisać przez porównanie go do Infusion d'Iris Prady - ten sam irys, podobieństwo znaczne. Jednak z Essence żadna esencja, raczej woda; zapach jest bardzo ulotny, właściwie po dwóch godzinach nie było już po nim śladu, co go dyskwalifikuje w moich oczach.

Essence Eau de Musc by Narciso Rodriguez 3.80 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Narciso Rodriguez Essence Eau De Musc Fraiche eau de toilette for women 2.5 oz
Narciso Rodriguez Essence Eau De Musc Fraiche eau de toilette for women 2.5 oz
FragranceNet.com
35.99 USD
Essence Eau De Musc Narciso Rodriguez by Narciso Rodriguez EDT Spray 2.5 oz for Women
StrawberryNET.com
Narciso Rodriguez Essence Eau De Musc eau de toilette for women 4.2 oz
FragranceNet.com
Eau De Toilette 4.2oz
44.99 USD
Essence Eau De Musc Narciso Rodriguez by Narciso Rodriguez EDT Spray 4.2 oz for Women
StrawberryNET.com
Gift Set 2.5oz
82.50 USD
Narciso Rodriguez Essence Eau De Musc Coffret Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz Scented Hand Cream 50ml 1.7oz Pouch 2pcs 1pouch

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Eau de Musc marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Eau de Musc marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Amber Mystique Narciso Rodriguez Essence Chanel Chanel No 19 Poudre Tom Ford Cafe Rose Estée Lauder Sensuous Noir Lalique Encre Noire Pour Elle Serge Lutens La Fille de Berlin Christian Dior Poison Tendre Serge Lutens Santal Majuscule Narciso Rodriguez Narciso Guerlain Shalimar Parfum Initial Montale Black Musk Rochas Tocade Jil Sander Jil Sander No 4 Serge Lutens Clair de Musc Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Guerlain Eau de Shalimar Diptyque Philosykos Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Jean Paul Gaultier Classique