Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Essence Narciso Rodriguez dla kobiet

Essence Narciso Rodriguez dla kobiet

Essence Narciso Rodriguez dla kobiet Filmy
Essence Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Essence Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Essence Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Essence Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia Essence Narciso Rodriguez dla kobiet Zdjęcia

Essence marki Narciso Rodriguez to kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, róża, benzoes i piżmo.

Irys Róża Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence by Narciso Rodriguez.

Essence in Color
Blanche
White Musk
Omnia Crystalline

Essence Recenzje Perfum

tahiszz
tahiszz

Pozątek piżmowo-mydlany, bardzo miękki, spokojny. Po jakichś dwóch godzinach zapach robi się na mnie cieplejszy, pachnie jakby białą kartką papieru poperfumowaną piżmem. Cały czas dominuje tu zapach czystości, bardzo oryginalny. Momentami przypomina mi Shiro. Zapach czystej skóry po porannym prysznicu. Pod koniec wyraźnie czuję zapach irysa, podobny do tego w Chanel 19.

Początek był ładny – mydlano - pudrowe białe piżmo, kobiece i przytulne, ale niestety bardzo szybko pojawia się nuta taniej, męskiej wody kolońskiej, która zaczyna dominować i robi się nieprzyjemnie. Kompletna porażka.

Essence by Narciso Rodriguez 3.15 out of 5 based on 29 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Narciso Rodriguez Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Narciso Rodriguez Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence marki Narciso Rodriguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence marki Narciso Rodriguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc Givenchy Pi Yves Rocher Moment de Bonheur Prada Infusion d'Iris Chanel Chanel N°5 Annick Goutal Eau De Charlotte Jil Sander Simply Jil Sander Diptyque Eau Duelle Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Diptyque Philosykos Chanel Allure Sensuelle Serge Lutens La Fille de Berlin Prada Infusion d`Homme Lubin Idole Eau de Parfum Lacoste Lacoste Pour Femme Diptyque Eau de Lierre Montale Black Musk Tom Ford Cafe Rose Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Serge Lutens Chergui