Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Seductive Elixir Naomi Campbell dla kobiet

Seductive Elixir Naomi Campbell dla kobiet

lekko korzenny
Seductive Elixir Naomi Campbell dla kobiet Filmy
Seductive Elixir Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Seductive Elixir Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Seductive Elixir Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Seductive Elixir marki Naomi Campbell to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Seductive Elixir został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, czerwona porzeczka, papryka i granat; nutami serca są frezja, fiołek i hibiskus; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Różowy pieprz Czerwona porzeczka Papryka Granat

Frezja Fiołek Hibiskus

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Seductive Elixir by Naomi Campbell.

Anglomania

Seductive Elixir Recenzje Perfum

Zombianka
Zombianka

Kupiłam w ciemno, skuszona niewysoką ceną i fajnymi nutami, które obiecał producent. Zapach nie jest (przynajmniej w mojej ocenie) ani seductive, ani elixir, niestety. Trwałość masakryczna, dwie godziny na skórze, w ogóle się mnie nie trzymał, ubrań też mocno średnio. Z wyjątkiem papryki i frezji dało się wyczuć nuty z piramidy, ale wszystko to jakieś rozmydlone, płaskie, bezpłciowe. Zupełnie nie sexy, jakbym miała uwodzić obranymi warzywami do sałatki to osiągnęłabym lepszy efekt. Ot, zapaszek drogeryjny dla młodego i niewyrobionego odbiorcy. Flakon poleciał w świat przy pierwszej okazji.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Brazylijskie drzewo rozane....
Tak wlasnie pachnie brazylijskie drzewo rozane.
W polaczeniu z rozowym pieprzem i hibiskusem daje niesamowity efekt.
Zapach nie jest slodki i nie zaliczylabym go do grupy 'nastolatkowych'.
Seductive Elixir jest gleboki, bogaty, luksusowy; jest siostra blizniaczka zapachu Madness marki Chopard.
Elixir swietnie nada sie jako dodatek do aksamitnej sukienki gdy wybieramy sie na kolacje w ekskluzywnym lokalu.
Piekny i trwaly - szkoda ze tak trudno dostepny.
mam flakonik wody perfumowanej, nie toaletowej - wiec jest to prawdziwy skarb w mojej kolekcji.
Jakosc zapachu jest pierwszorzedna. Sliczna butelka, ktorej kolor swietnie pasuje do nastroju w jaki zapach Cie wprawi po aplikacji! Seksownie, kobieco i luksusowo!
Zdecydowanie moj!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Seductive Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Seductive Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Seductive Elixir marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Seductive Elixir marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halle Berry Halle Guerlain Insolence Naomi Campbell Naomi Campbell Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Bruno Banani Bruno Banani Woman Escada Escada Magnetism Calvin Klein Forbidden Euphoria Oriflame Giordani White Gold Viktor&Rolf Flowerbomb Versace Bright Crystal Yves Saint Laurent Elle Paco Rabanne Ultraviolet Lolita Lempicka Si Lolita Guess Guess for Women Bruno Banani Pure Woman Hugo Boss Deep Red Guerlain Insolence Eau de Parfum Lolita Lempicka Fleur Defendue Oriflame Enigma Stella McCartney Stella