Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Queen of Gold Naomi Campbell dla kobiet

Queen of Gold Naomi Campbell dla kobiet

kakaowy
Queen of Gold Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Queen of Gold Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Queen of Gold marki Naomi Campbell to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Queen of Gold został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są marakuja, gruszka i czarna porzeczka; nutami serca są Śliwka, jaśmin gwieździsty, płatki róży i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, ciemna czekolada i wanilia.

Marakuja Gruszka Czarna porzeczka

Śliwka Jaśmin gwieździsty Płatki róży Frezja

Drzewo sandałowe Ciemna czekolada Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Queen of Gold by Naomi Campbell.

Rise
Dune

Queen of Gold Recenzje Perfum

chjena
chjena

Eee... nie trafia do mnie ta odsłona Naomi. Połączenie czekolady, gruszki, frezji, marakui i jaśminu przywodzi na myśl ciężki deser w stylu "mam ochotę na coś słodkiego, ale nie wiem na co, więc wrzuciłam do gara wszystko co mam w lodówce i zobaczymy co z tego wyjdzie". A zazwyczaj z takich mieszanek - jeśli nie jest to makaron! - nie wychodzi nic dobrego. Trochę skwaśniałe owoce, zapomniana czekoladka, przywiędłe kwiaty, z których płatków już nie zrobimy konfitury.

Perfumy są słodkie, ciężkie i tanie. Jak widać mają swoich zwolenników, jednak mi osobiście wcale się nie podobają, są męczące i moim skromnym zdaniem niezbyt dobrze skomponowane. Na celebryckich półkach da się znaleźć lepsze słodziaki, za tę Złotą Królową - ale nie obsypaną brokatem, raczej z gęstym morelowym kisielem wylanym na głowę - już podziękuję. Kłaniać się nie będę.

perfumeholic88
perfumeholic88

Naomi Campbell wraz z Kate Moss to ikona świata mody i o ile piękna to kobieta to nie interesowały mnie jej zapachy w zasadzie nie wiem dlaczego. Poznałam Queen of Gold i stwierdzę, że to jeden z lepszych celebryckich gourmandowców z trzech powodów: nie jest sztuczny i ulepkowaty, jest tani i ma dobrą trwałość. To już powinno skłonić do zakupu wszystkich miłośników czekolady,a ja jestem jednym z nich.
Otwarcie to soczysta gruszka. Bardzo miękka nawet lekko przejrzała, a jej sok spływa nam po brodzie kiedy gyziemy słodki miąższ. Kwiatów nie ma, a przynajmniej ja żadnej z nut serca nie odnotowuję i kompozycja od raz wkracza do bazy z ciepłą, leciutko słodkawą czekoladą, która przynajmniej mi kojarzy się z napojem kakaowym z wanilią tylko jest mniej słodka, tak też pachnie jedna z czekolad typu Body Paint. To nie jest wyrób na najwyższym poziomie cukiernictwa, ale jest smacznie i to kochają czekoladoholicy. Cała kompozycja jest ciepła, przytulna i poprostu doskonała do noszenia w chłodne dni. Warto się skusić!

Lambi
Lambi

Jak na celebryckie perfumy ze średniej półki bardzo dobra trwałość.Zaczyna się słodko, owocowo, ale i też troszkę pikantnie.Zdecydowany, charakterystyczny zapach, gubi po pewnym czasie owocową słodycz na rzecz przepysznej czekolady i wanilii. Całość dopełnia drzewo sandałowe, tworząc piękną, optymistyczną kompozycję.Raczej na chłodniejszą porę roku.

kaktuska01
kaktuska01

Naomi Camlbell promuje naprawde dobre perfumy. Nie mówię tu tylko o Queen of Gold ale w ogóle o wszystkich z jej nazwiskiem. Tu wyczuwam czekoladową slodycz ale czekolada jest tu skladnikiem wyważonym ze szczypta wanilii. Napewno nie jest cukierkowy i byle jaki. To ciekawa majaca duzy potencjał kompozycja a przede wszystkim dosc trwała.

violaa92
violaa92

Ciepły i otulający zapach mimo występujących nut owocowych. Słodka puszysta czekolada (wybitnie kojarzy mi się z "bąbelkową") zmieszana z wanilią, bardzo smaczne zestawienie. Pysznie, trochę jadalnie, ale w granicach rozsądku. Ciekawa pozycja za przystępną cenę.

marta34
marta34

Przepyszne owoce skąpane w mlecznej czekoladzie, bardzo trwałe, wiec czego chcieć więcej? Na te zimne dni aż sama chcę się zjeść jak nim pachnę:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Queen of Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Queen of Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Queen of Gold marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Queen of Gold marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Queen Latifah Queen of Hearts Thierry Mugler Alien Essence Absolue Torrente L`Or de Torrente Trussardi Donna Trussardi 2011 Calvin Klein Obsession Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Molinard Habanita Oriflame M by Marcel Marongiu Givenchy Ange ou Demon Cafe Parfums Cafe Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Elizabeth Arden Sunflowers Estée Lauder Cinnabar Madonna Truth or Dare Giorgio Armani Si Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Dior Addict Sisley Eau du Soir Lolita Lempicka Si Lolita Estée Lauder Youth-Dew