Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paradise Passion Naomi Campbell dla kobiet

Paradise Passion Naomi Campbell dla kobiet

tropikalny
Paradise Passion Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Paradise Passion Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Paradise Passion marki Naomi Campbell to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Paradise Passion został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są mandarynka, mango i papaja; nutami serca są irys, tuberoza i heliotrop; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Mandarynka Mango Papaja

Irys Tuberoza Heliotrop

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise Passion by Naomi Campbell.

Beach Walk

Paradise Passion Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Miałam kiedyś, dostałam w prezencie od starszej cioci perfumolubicielki, lubi perfumy, ale nie szaleje ;)
Na szczęście trafiła nimi w "dziesiątkę" mimo, że widząc ten trochę tandetnie i "małoletnie" wyglądający flakonik myślałam, że się pomyliła i że to coś dla nastolatek, nie dla mnie...ale te perfumiki podpasowały mi na 100 %.
Słodkawe egzotyczne owoce, głównie papaja i mango, podprawione ciepłym sandałowcem i wanilią, może przebłysk tuberozy podkreślający klimat wysp Pacyfiku, szmaragdowych spokojnych fal i rozgrzanego słońcem ciała. Trochę zalatywało plastikiem ale czułam się w nich komfortowo, świeżo, sexy i delikatnie. Dostawałam nawet za nie komplementy! Kojarzyć mi się będą też zawsze z wizytą tej cioci i przemiłym spacerze w pięknym parku przyzamkowym w Kórniku koło Poznania :)
Buteleczka z białymi niewygodnymi jako zatyczka płatkami świetnie oddawała klimat tych perfum a u mnie zapoczątkowała okres fascynacji wytworami Panny Campbell, która to fascynacja jednak minęła, chyba bezpowrotnie, te miłe zapaszki dziś nie przekonują mnie już tak bardzo, są zbyt syntetyczne i jednak ciut banalne, ale swój urok mają, taki właśnie, jak Paradise Passion, ładne i przyjemne, ale na raz wystarczy :)

NonOmnisMoriar
NonOmnisMoriar

Wąchając ten zapach mam przed oczami plażę z wyrzuconym na piasek kawałkiem drewna. Jest kremowo, duszno i drzewnie. Nie po drodze nam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Paradise Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Paradise Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise Passion marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise Passion marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Escada Escada Sentiment Ghost Ghost Lancome Poeme Avon Tomorrow Guerlain Insolence Salvatore Ferragamo Signorina Oriflame Mirage Yves Saint Laurent Baby Doll Oriflame Ultra Glam Elizabeth Arden Sunflowers Yves Rocher Moment de Bonheur Oriflame Divine Sensual Nina Ricci Deci Dela Naomi Campbell Naomi Campbell Wild Pearl Estée Lauder SpellBound Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Puma Puma I`m Going Woman Rochas Tocade Yves Rocher Neblina