Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Naomi Campbell Naomi Campbell dla kobiet

Naomi Campbell Naomi Campbell dla kobiet

karmelowy
Naomi Campbell Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Naomi Campbell marki Naomi Campbell to kwiatowe perfumy dla kobiet. Naomi Campbell został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są magnolia, kwiat pomarańczy, kokos, mandarynka, papryczka pimento, brzoskwinia, anyż gwiazdkowaty i bergamotka; nutami serca są nuty kwiatowe, tuberoza, jaśmin, heliotrop, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, opoponaks, piżmo, benzoes, wanilia, karmel i cedr.

Magnolia Kwiat pomarańczy Kokos Mandarynka Papryczka pimento Brzoskwinia Anyż gwiazdkowaty Bergamotka

Nuty kwiatowe Tuberoza Jaśmin Heliotrop Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Opoponaks Piżmo Benzoes Wanilia Karmel Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naomi Campbell by Naomi Campbell.

Winter Kiss
Naomi Campbell Light Edition
Cashmere Mist
Premiere Luxe
Private

Naomi Campbell Recenzje Perfum

sugarfairy
sugarfairy

Kupiłam 15 ml skuszona ciepłym, słodkim kokosem opisywanym w recencjach zarówno na polskiej, jak i angielskiej fragrantice.
Dostałam dokładnie to, czego chciałam.
Zapach Naomi jest jednym z tych, które przeczą tezie, że każdy celebrycki zapach to tandeta dla mas.
Niby nuty znane i lubiane - wanilia, karmel, brzoskwinia, trochę róży... Spodziewałam się (i trochę obawiałam) czegoś bardziej w typie letnich Escad, gdzie jest słodko w taki najprostszy sposób. Tymczasem jest to kompozycja dużo bardziej przemyślana i pozytywnie zaskakująca.
Początek jest ciepły, "przytulny", od razu przyszło mi do głowy, że złoty kolor idealnie pasuje do flakonu. Czuć mojego upragnionego kokosa, czuć wanilię i czuć drzewo sandałowe. Zupełnie jak byśmy zarzucili na siebie miękki, kaszmirowe szal.
Zapach zmienia się w czasie, raz jest bardziej gourmandowy, raz czuję w nim tylko drewno i ambrę, a jeszcze za innym razem delikatne kwiaty z różą na czele. Ta zmienność skojarzyła mi się nieco z Casmirem Choparda.
Trwałość i projekcja - średnie. Tak po 4 godzinach przydałoby się dopsikać.
Polubiłyśmy się z Naomi (no właśnie, polubiłyśmy, ale nie pokochałyśmy), ale staram się wysłać ją w świat, bo jednak wolę bardziej "wyróżniające" się zapachy. Za to niewątpliwą zaletą jest to, że to zapach bezpieczny. Odpowiedni na każdą porę dnia. Potrafię go sobie wyobrazić i na młodej dziewczynie, i na dojrzałej kobiecie.
Jeśli zatęsknię, to w tej cenie wrócimy do siebie bez problemu. Faktycznie kompozycja lepsza, niż w niejednych perfumach marek i znanych, i niszowych.

Amber92
Amber92

Z braku laku niedawno popsikałam Naomi blotterek w Rossie. Zakochałam się! Nie mogłam się przez cały dzień skupić , bo nos wodził za papierkiem. Chciejstwo zakończyło się błyskawicznym zakupem, cieszę się , że już mam NC w swojej kolekcji. Bardzo otulające, ciepłe, kobiece i wyważone perfumy.Cieszę się , że wybijają się na mnie moje ulubione nuty czyli kwiat pomarańczy, kokos ,jaśmin, wanilia, karmel.Przypomina mi lekko Emporio Armani She.
Polecam fankom słodyczy w kobiecym wydaniu.
Trwałość i projekcja przeciętna.

amanda
amanda

Na mnie zupełnie nie jest przesłodzony.
Ciężko mi coś konkretnego o nim napisać,bo jest a przynajmniej na mnie tak wychodzi jakiś blady.
Tyle tu ciepłych,aromatycznych nut a na mnie wydaje się taki płaski i po prostu blady.
Te żywice,tonki,karmele,drewno sandałowe powinno być dobrze wyczuwalne.
Nuty jak dla mnie bardzo ciekawe i też spodziewałam się niezłej uczty,jednak srodze się rozczarowałam.
Rozmywa się w oka mgnieniu,psikak,psikam i nic.

gugusia
gugusia

Okropnie przesłodzony zapach, mimo iż kocham słodkie zapachy zupełnie nie dla mnie!!! Pachnie identycznie jak szampon do włosów marki Joanna do włosów normalnych -> migdał i kokos. Zainteresowanych tym zapachem odsyłam do najbliższej drogerii w dział szamponów do włosów ;/ Trwałość taka sobie... Fanki -> SORRY ;)

Ann
Ann

Naomi nigdy nie przyciągała mnie w sklepie. Może dlatego, że wydawała mi się tandetnym, duszącym i byle jakim zapachem. Pewnego dnia maleńki, piętnastomililitrowy flakonik pojawił się na półce mamy. Spróbowałam i przepadłam. Bardzo mi się spodobał, był taki ciepły, przytulny i cudowny.
Dziś mam go na własnej półce i jestem absolutnie zaskoczona, jaką "perełką" jest ten zapach wśród innych, nieciekawych propozycji celebrytek (z kilkoma niewielkimi wyjątkami). Idealny zimą, czuję w nim kokosa, wanilię, lekką brzoskwinię i drewniane akcenty, dzięki którym nie jest przesłodzonym ulepkiem. Jego cena jest wręcz dla niego za niska, co oczywiście jest zaletą. Naprawdę polecam, mimo mojego sceptycznego nastawienia do zapachów gwiazd. ;)

Marimeko
Marimeko

Cudowna woda!Mam do niej sentyment,ciepła,zmysłowa,otulająca,czuję w niej wanilię,piżmo,brzoskwinię.Piękny zapach na romantyczne wieczory,raczej zimowy.Pierwsza Naomi podoba mi się najbardziej ze wwszystkich! Każdy kolejny jej nie dorównał :)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Pozory myla
Pierwszy zapach Naomi Campbell z wygladu przypomina ot taki tam zapach jakich tysiace zalewa rynek. Smukla butleleczka, skromna sygnatura, plastikowy stoper, tandetnie polyskujacy kartonik... Nie zrobila na mnie wrazenia, bynajmniej.
Natomiast sama zawartosc - to juz kompletnie inna historia!
Ciesze sie ze nie skreslilam tego zapachu z listy moich zapachow do wyprobowania sugerujac sie malo ciekawym, mowiac delikatnie, wygladem.
Gdy spryskalam delikatna mgielka skore, poczulam sie jak w niebie!!! A potem to juz przez wiele godzin bylam rozpieszczana przez cale mnostwo wspolgrajacych doskonale nut.
Zapach doslownie powalil mnie na kolana. Zmyslowoscia, kobiecoscia i niesamowita trwaloscia.
Czym predzej zakupilam wode toaletowa i jestem dumna, iz nie dalam sie poniesc wizji tandetnego zapachu oceniajac go wylacznie powierzchownie.
Jakoscia i trwaloscia dorownuje zapachom z najwyzszych polek.
Wiele perfum w mojej kolekcji to dosyc kosztowne zapachy (Faubourg 24, Kenzo Tigre, Badgley Mischka, Aquawoman, Flowerbomb) i z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam, iz czesc z nich nie dorasta do piet pierwszemu zapachowi Naomi.
Wielbicielkom orientalnej wanilii ten zapach zawroci w glowie. Gwarantuje.
Nieslychanie udany i jakze tani!

Naomi Campbell by Naomi Campbell 3.51 out of 5 based on 82 ratings and 7 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Naomi Campbell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Naomi Campbell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naomi Campbell marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naomi Campbell marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Viktor&Rolf Flowerbomb Lolita Lempicka Si Lolita Halle Berry Halle Chopard Wish Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Dolce Vita Priscilla Presley Indian Summer Calvin Klein Euphoria Christian Dior Dior Addict Lancome Hypnose Givenchy Hot Couture Lolita Lempicka Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Samsara Eau de Parfum Jimmy Choo Jimmy Choo Agent Provocateur L'Agent Oriflame Love Potion Cacharel Noa